Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Zenfidan Pembe Çiçekli Gaura Fidanı, Saksıda


Optimum şartlarda yaklaşık 1-1.5 m boy, 0.5-1 m çap yaparlar.

Dalları toprak altından çok sayıda sürgünler halinde yukarıya doğru dik çıkarak gelişir.

Mızrak şeklinde yaprakları vardır.

Hızlı büyürler.

2.5-3 cm genişliğinde 4 yapraklı pembe çiçekleri vardır.

Geç ilkbahardan sonbahara kadar geçen sürede çiçeklidir.

Kışın yerden 15 cm yüksekliğinde olacak şekilde budaması yapılabilir.

Yaz sıcağına ve kış soğuğuna dayanıklıdır.

Sınır bitkisi olarak kullanılabilen çok dayanıklı ve zarif bir bitkidir

 

Gaura Lindheimeri Rosea Genel Özellikleri

Gaura çalısı herdem yeşil ve çok yıllık bir bahçe çiçeğidir. Oldukça hızlı gelişir. Düz yeşil – kırmızı karışımı alacalı yaprakları vardır. Yaprakları çok dekoratifdir.

Bahar aylarında Mayıstan itibaren pembe çiçek açmaya başlarlar. Bütün yaz çiçekli kalırlar. Hatta Kasıma kadar çiçeklidirler.

Kışın sonlarına doğru yapılan budamalar, bitkinin ertesi baharda sıkı formlu ve bol çiçekli olmasını sağlar. Bu budamada bütün dallar 15 cm. den kesilmelidir.

Bitkiler 40-140 cm. arasında boy yapabilir. Yaz sıcaklarına ve kış soğuklarına dayanıklıdır. Gaura çalıları aralarında dikim yapılırken 60 cm. mesafe bırakılması gerekmektedir. İyi güneş alan yerleri severler.

Gauralar toprak isteği yönünden seçici değildir, ancak ağır, killi ve geçirimsiz toprakları sevmez. İkinci yılından itibaren su isteği düşer.

Gauralar çalısı bitkisini bahçenizde olduğu gibi; saksılarda uzun süre yaşayabildikleri için, çatı, balkon veya teras gibi açık alanlarınızda da rahatlıkla yetiştirilebilirsiniz. Bu durumda seçeceğiniz saksının kalın olması gerekir, bu bitkinizin köklerini güneşin yakıcı etkilerinden koruyacaktır.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Zenfidan Pembe Çiçekli Gaura Fidanı, Saksıda

 
32,90 TL (KDV Dahil)
3,66 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT