Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır


Leylaklar 3-4 metre boylanabilen çalı formlu bitkilerdir.

Yaprakları parlak yeşil renkte, kenarları düz ve kalp şeklindedir.

Kışın yapraklarını döken, şiddetli soğuklardan donmalardan etkilenmeyen, yazın aşırı sıcaklara kuraklığa iyi dayanabilen küçük yapılı bir ağaçtır.

Leylaklar sadece ilkbaharda çiçeklenir.

Suyu iyi süzen ve alkalinli (kireçli) olan toprakları sever.

Bol güneşli yerleri sevmektedir.

 

Leylak Fidanı Genel Özellikleri


Leylak dikimi yapacağınız alanlar bol güneş almalıdır. Eğer gölge bir alana leylak dikimi yapacaksanız çiçeğinizden istediğiniz verimi alamaz, sağlıkla büyümesini engellemiş olursunuz. Eğer leylağı saksıya dikecekseniz büyük ve derin bir toprak saksıya diktiğiniz leylağın saksısını güneş alan bir alana yerleştirin.


Leylak her ne kadar güneşi seven  bir bitki olsa da aşırı soğuğa karşı dayanıklı bir bitkidir. Bu nedenle Türkiye’de hemen hemen her bölgede rahatlıkla yetişebilecek leylak, -40 derece soğuğa kadar dayanabilir.   Bu nedenle hem bahçe hem de balkonda rahatça yetiştirilebilir. 


Leylağı dikeceğiniz toprak, az asitli, nötr ve hafif alkalinli olmalıdır. Leylak kesinlikle asitli toprakları sevmez ve bu topraklarda sağlıklı yaşayamaz. Fakat az asitli topraklarda yetişebilir. Yine de leylağı yetiştireceğiniz toprağın pH değeri altıdan küçük olmamalıdır.


Leylak suyu çok fazla seven bir çiçek değildir. Özellikle ilkbahar ayında çiçek verdiği için sulamayapmanıza gerek yoktur. Asıl sulama işlemi, hava sıcaklığının arttığı, toprağın kuruduğu yaz günlerinde yapılmalıdır. Leylağın çok çiçek vermesini istiyorsanız yazın bol miktarda sulamalı ve toprağını nemli tutmalısınız. Yaz ortasından sonra sulamayı azaltıp kışın an aza indirebilirsiniz.


Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir

Son Gezilenler


Zenfidan Leylak Fidanı, Saksıda

 
48,90 TL (KDV Dahil)
5,43 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT