Ürün Kodu: 2976668

BRİO MASTİK SİLİKONİZE 500 GR GRİ

En geç 29 Haziran Salı günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
9,90 TL  (KDV Dahil)
1,10 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Tek bileşenli, akrilik dispersiyon esaslı, silikon emülsiyonu ile takviye edilmiş, yüksek yapışma gücüne sahip elastiki bir dolgu ve yalıtım malzemesidir. Parlak ve kaygan bir görünümü vardır. Suya, rüzgara ve neme dayanıklıdır.
Kullanım Alanları: Tuğla, beton ve ahşap gibi tüm gözenekli yüzeylerde ve alüminyum, PVC çerçeve ve pencerelerde kullanılabilir.
Kullanım talimatları: Uygulamadan önce eldiven kullanınız. Cilt ve göz ile temasından kaçınınız. İyi havalandırılmış alanlarda uygulayınız. Buharını solumayınız. Uygulama yüzeyi temiz, kuru, tozsuz ve yağsız olmalıdır. Kartuş ucunu uygulanacak yüzeyin gerektirdiği büyüklükte açılı olarak kesiniz. Kartuşu tabancaya yerleştiriniz ve uygulayınız. Uygulama sıcaklığı, +5°C ile +35°C arasındadır. Yüzey kuruma süresi 15-45 dakikadır. Sertleşmiş silikon -10°C ile +80°C arasındaki sıcaklıklara dayanıklıdır. Kuruduktan sonra su geçirmez bir tabaka oluşturur. Ürünü kuru ve serin bir yerde saklayınız. Ürünün raf ömrü +5°C ile +25°C arasında depolandığında 12 aydır. Dondurucu soğuktan direkt gün ışığından ve 50°C’nin üzerindeki sıcaklıklardan uzak tutunuz. Ürünün vücut ile teması halinde eğer kendinizi iyi hissetmezseniz zehir merkezini (114) veya doktorunuzu arayınız. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


BRİO MASTİK SİLİKONİZE 500 GR GRİ

 
9,90 TL (KDV Dahil)
1,10 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT