TriPollar Pose Cilt Hazırlık Jeli (120 ml)

Ürün Kodu: 2261705

TriPollar Pose Cilt Hazırlık Jeli (120 ml)

En geç 30 Mayıs Salı günü kargoda.
189,90 TL (KDV Dahil)
21,10 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Tripollar POSE Cilt Hazırlık Jeli, TriPollar POSE cihazınız ilecildinize yapacağınız sıkılaştırma ve kırışık azaltma uygulamasından maksimumverim elde edebilmeniz için özel olarak formüle edilmiştir. Jel cilt tabakasınıkorurken, hedeflenen cilt bölgesinin ideal terapi düzeyinde ısıtılmasını vekolajen üretimi için gerekli olan TriPollar RF enerjisinin cildin derinkatmanlarına ulaşmasını sağlar. TriPollar Cilt Hazırlık Jelini terapi öncesindecildinize uygulamanız gerekmektedir.

 

POSE? Hazırlık Jeliİçeriği: İçeriğinde gliserin, Cera Alba, Karbomer, Glukonolakton, Esans(Parfüm), Sodyum Klorür, Sodyum Benzoat bulunmaktadır.

TriPollar? POSE? hazırlık jeli özellikle TriPollar? POSE? aletiile birlikte kullanılmak üzere formüle edilmiştir. Tedavi sırasındakullanılması gereken özel bir üründür. POSE? hazırlık jeli, TriPollarenerjisinin dermis tabakasının derinlerine inmesini sağlarken, epidermisi aşırıısınmaktan korur. Diğer jel türleri cildin yüzeyinin aşırı-ısınmasına nedenolarak, enerjinin nüfuz etmesini engelleyip, tedavinin etkinliğini azaltarak,potansiyel olarak ciltte yanıklara neden olabilir.

 

TriPollar POSE? klinik ciltyenileme kiti içerisinde sağlanan, ayrıca tek olarak da satılan POSE? HazırlıkJeli, 12-15 uygulamalık tam bir kür için yeterli olmalıdır. Tedavi edilecekbölgenin tamamı üzerine jeli ince, eşit bir tabaka halinde uygulamalısınız.İstenen sonuçları elde etmek için kalın bir jel tabakası uygulamaya gerekyoktur.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


TriPollar Pose Cilt Hazırlık Jeli (120 ml)

 
189,90 TL (KDV Dahil)
21,10 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT