Dynamic Mini Kondisyon Bisikleti

Ürün Kodu: 2318244

Dynamic Mini Kondisyon Bisikleti

En geç 23 Kasım Perşembe günü kargoda.
169,00 TL (KDV Dahil)
18,78 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Dynamic Mini Kondisyon Bisikleti

 • Dynamic Mini Dijital Göstergeli Kondisyon Bisikleti
 • Gösterge Bilgileri: Hız, zaman, mesafe, kalori
 • Gösterge Tipi: LCD ekran.
 • Kurulu Ebatları: 42x42x31 cm
 • Ağırlığı: Net: 5 kg Brüt: 6 kg
 • Rengi: Siyah
 • Pedal Sistemi: Ayarlanabilir pedal direnci 
 • Dynamic Mini Kondisyon Bisikleti ile hem ayaklarınızı hem kollarınız çalıştırabilirsiniz. 3 kademeli ayarlanabilir pedal kayışı.
 • Disk Ağırlığı: 2kg
 • Dynamic Mini Kondisyon Bisikleti

  Dynamic Mini Kondisyon Bisikleti; Sırt Hastalıklarını Engeller. Bu gün gelişmiş ülkelerde insanların büyük çoğunluğu sırt bölgesinden hasta olmasa bile ağrılarından şikâyetçidir. Özellikle de Avrupa?da 40 yaşın üzerinde her 3 kişiden birinin sırtında sorun vardır Bütün gün bilgisayar başında büroda oturmak yada bir fabrika işçisinin ağır işi sırt ağrılarını oluşturur. İşin önemli yanı bu sadece orta yaş ve üstünde değil, gençlere yönelikte bir tehlike. Düzenli ve bilinçli yapılan spor sayesinde sırt ağrılarının azaldığı günümüzdeki araştırmalarla kanıtlanmış durumda. Kondisyon Bisikleti ise bu tür ağrıların geçmesi için mükemmel bir çözümdür. Pedal çevirmeden kaynaklanan asimetrik hareketler omurgayı çevreleyen küçük kasları çalıştırıyorlar ki bu kasların jimnastik ile çalışması oldukça güçtür. Bu sayede son derece önemli olan iki omuriliğin birbirine bağlanma gücü arttırılıyor ve sırt ağrısı gibi sorunlar ortadan kalkıyor. 
  Lipometabolizma ve yüksek kolesterin vücuttaki en önemli enerji depolarımız yağlar. Bunun yanında yağlar vitaminleri taşırlar, hücreleri korurlar ve soğuğa karşı koruyucudurlar. Fakat gereğinden fazla yağ bulunması durumunda pek çok olumsuz etkisi gözüküyor. İnsan yaşlandıkça kolesterin değerleri de yükseliyor. Kolesterin değerleri kısmen spor ve fiziksel aktivite ile dengeleyebiliyorlar. Düzenli spor sayesinde HDL değerleri artıyor. Yüksek HDL değeri kalp ve kan dolaşımı hastalıklarına karşı koruyucu görev görüyor. Ayrıca genç yaşlarda yapılan spor ilerleyen yaşlarda kilo almaya karşıda önlem olarak görülüyor. Bisiklet sporu sayesinde sadece organizmamız çalışmıyor, yağ depolarımızı da tüketiyoruz, lipometobolizmamız çalışıyor. Bu çalışma esnasında koruyucu işlevi nedeni ile son derece önemli olan HDL kolesterin yükseliyor ve ?Kötü? olan, damarlarda kireçlenmeye yol açan, LDL kolesterinimiz azalıyor.

  Dynamic R10 Dijital Göstergeli Kondisyon Bisikleti


Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Dynamic Mini Kondisyon Bisikleti

 
169,00 TL (KDV Dahil)
18,78 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT