Toplam 25 üründen, 1-25 arası gösteriliyor.

Mekik Aletleri


Newline Mekik Aleti
Newline Mekik Aleti
Temin Edilemiyor

Mekik egzersizi, karın ve bel bölgesi çevresindeki kasları ayrı ayrı ya da birlikte hareket ettiren önemli bir egzersizdir. Bu egzersizleri doğru bir şekilde yapmak için, Voit, Altis, Cosfer, Hattrick ve Proform gibi önemli markaların ürünlerini kullanabilirsiniz. Özellikle bölgesel kilo sıkıntılarını gidermek isteyenlerin, Spor ve Outdoor ürün kategorisi altındaki tüm fitness & kondisyon ürünleriyle birlikte mekik aleti modellerini de kullanmaları yararlarına olacak, mekik aleti yorumlarında da sizlere karar vermenizi sağlayacak bilgileri bulabilirsiniz.

 

Mekik aletinin faydaları saymakla bitmez. Mekik çekmeyi en doğru şekilde yapmanızı sağlar, boyun kısmındaki yastık ve dirsek koruyucuları gibi özellikleriyle, spor esnasında sağlığınızı koruyan ab roller’ları tercih ederek, crunch (yarım mekik) sit-up (tam mekik) ve ayak kaldırma hareketleri ile bel ve karın bölgenizi verimli bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Ayrıca ab roller’ları yan çevirerek de kullanabilir, böylece yan karın kaslarınızı da çalıştırabilirsiniz.

 

Aynı ürünle farklı türde egzersizleri de yapabilmek için, boya göre ayarlanabilen, eğimi değiştirilerek farklı zorluk seviyeleriyle kullanılabilen ve katlanabilme özelliğiyle yer tasarrufu sağlayan mekik sehpalarını, mekik aletleri kategorisinden seçebilirsiniz. Bu sayede, mide ve karın kaslarınızın yanı sıra, göğüs, kol, omuz ve sırt kaslarınızı da geliştirme olanağına sahip olabilirsiniz. Kategorimizdeki mekik aletinin faydalarını düzenli kullanım ile çok kısa bir sürede göreceksiniz.

 

Mekik çekme hareketiyle bel ve karın çevresine yoğunlaşacak kullanıcılar da kondisyonlarına uygun özellikteki birçok farklı hareketi yapmalarına imkan verecek, twister özellikli koltukları ile kullanım kolaylığı sunan mekik aleti modellerinden birini seçebiliyor. Karın ve bel bölgesi başta olmak üzere, kaslarınızı etkili bir şekilde geliştirecek egzersizler için, mekik aleti kategorisindeki tüm ürünleri inceleyebilir, Tekzen güvencesi ve kalitesi ile istediğin uygun mekik aleti fiyatları sizleri bekliyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT