Toplam 69 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Pilates ve Yoga Malzemeleri


Sağlıklı yaşam aktivitelerinden yoga ve pilates için ihtiyaç duyduğunuz malzeme ve aparatları, Fitness & Kondisyon kategorisi altında yer alan bu bölümde bulabilirsiniz.

 

Yoga ve pilates, günlük hayatın stresinden kurtulmak için son yıllarda oldukça ilgi çeken bedensel ve zihinsel aktiviteler olarak öne çıkıyor. Belirli bedensel egzersizler, hareket teknikleri, ruhsal rahatlama uygulamaları içeren bu sporlar, farklı birer disipline sahip olmalarına rağmen temelde sağlıklı beden-ruh birlikteliğini amaçlar. Özellikle kent yaşamında çoğu insanın muzdarip olduğu hareketsizlik, gerilim vs. gibi olumsuzluklarla başa çıkmak adına siz de bu sporların deneyimini yaşayabilirsiniz.

 

Pilates ve yoga malzemeleri kapsamında en çok kullanılan ürünler olarak pilates seti, pilates topları ve çemberleri, yoga matı ya da minderleri sayılabilir. Bu ürünlere, bel ve basen toplayıcı aparatlar, topları şişirmek için pompalar ve diğer aksesuarlar da eklenebilir. Farklı milimetrik kalınlık ve genişlikte dilediğiniz renk seçeneklerinde matlar, değişik çapta ve boyutlarda rengarenk toplar yanında, diğer ilgili malzemeler de hem sağlıklı hem de sorunsuz bir sportif deneyimi yaşamınıza yardımcı oluyor.

 

İster evinizde ister fitness veya spor salonlarında kullanabileceğiniz söz konusu pilates aletleri arasından, istediğiniz niteliklere sahip olanları inceleyebilir, benzer ürünlerle karşılaştırabilirsiniz. Cosfer, Nordmende, Studio Moderna ve diğer markalara ait, her biri nitelikli malzemelerden imal edilen bu ürünler, söz konusu aktiviteleri yapanlar veya ilk kez yapmayı düşünenler için kullanışlı seçenekler sunuyor.

 

Tekzen güvencesi ve uygun fiyat avantajları ile sahip olabileceğiniz tüm spor malzemeleri için kolayca sipariş verebilir, hemen satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT