TriPollar STOP Cilt Hazırlık Jeli (50 ml)

Ürün Kodu: 2261710

TriPollar STOP Cilt Hazırlık Jeli (50 ml)

En geç 30 Mayıs Salı günü kargoda.
149,90 TL (KDV Dahil)
16,66 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Tripollar STOP Cilt Hazırlık Jeli, TriPollar STOP cihazınız ilecildinize yapacağınız sıkılaştırma ve kırışık azaltma uygulamasından maksimumverim elde edebilmeniz için özel olarak formüle edilmiştir. Jel cilt tabakasınıkorurken, hedeflenen cilt bölgesinin ideal terapi düzeyinde ısıtılmasını vekolajen üretimi için gerekli olan TriPollar RF enerjisinin cildin derinkatmanlarına ulaşmasını sağlar. TriPollar Cilt Hazırlık Jelini terapi öncesindecildinize uygulamanız gerekmektedir.

 

STOP? Hazırlık Jeli İçeriği: İçeriğinde gliserin,Cera Alba, Karbomer, Glukonolakton, Esans (Parfüm), Sodyum Klorür, SodyumBenzoat bulunmaktadır.

TriPollar? STOP? hazırlık jeli özellikle TriPollar? STOP? aletiile birlikte kullanılmak üzere formüle edilmiştir. Tedavi sırasındakullanılması gereken özel bir üründür. STOP? hazırlık jeli, TriPollarenerjisinin dermis tabakasının derinlerine inmesini sağlarken, epidermisi aşırıısınmaktan korur. Diğer jel türleri cildin yüzeyinin aşırı-ısınmasına nedenolarak, enerjinin nüfuz etmesini engelleyip, tedavinin etkinliğini azaltarak,potansiyel olarak ciltte yanıklara neden olabilir.

 

TriPollar STOP? klinikcilt yenileme kiti içerisinde sağlanan, ayrıca tek olarak da satılan STOP?Hazırlık Jeli, 12-15 uygulamalık tam bir kür için yeterli olmalıdır. Tedaviedilecek bölgenin tamamı üzerine jeli ince, eşit bir tabaka halindeuygulamalısınız. İstenen sonuçları elde etmek için kalın bir jel tabakasıuygulamaya gerek yoktur. 

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


TriPollar STOP Cilt Hazırlık Jeli (50 ml)

 
149,90 TL (KDV Dahil)
16,66 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT