Ürün Kodu: 2119453

TriPollar POSE Cilt Sıkılaştırıcı ve Selülit Azaltıcı

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

TriPollar POSE Cilt Sıkılaştırıcı ve Selülit Azaltıcı


Ürün Özellikleri:TriPollar POSE: Cilt Sıkılaştırmaya yardımcı ve Selülit Azaltıcı (Vücut için)

TriPollar POSEyi hemen kullanmaya başlayın selülitleriniz azalsın, cildinizin  sıkılaşmaya yardım etsin !

TriPollar POSE anti-selülit cihazı, güzellik merkezleri ve klinikler tarafından cilt sıkılaştırma, selülit azaltma ve vücut şekillendirme uygulamalarına yardım etmek amacı ile kullanılan   profesyonel TriPollar RF (Radio Frequency: Radyo Dalgaları) teknolojisinin evde kullanımı için adapte edilmiş modelidir.

TriPollar RF yeni bir yöntemdir. Radyo frekans dalgaları ile acısız bir şekilde cildi anında gerilmesine ve 4 ayrı uç arasında enerji devamlı dolaşarak cilt hücrelerini ve onların içindeki su moleküllerini hareket haline geçirip onları sıkılaştırmaya yardım eder.

Evde estetik uygulamalarının son teknoloji ürünü olan TriPollar POSE, ilk uygulamadan itibaren gözle görülebilir sonuçlar verir. Bu teknoloji sayesinde etkin bir şekilde cilt gevşeklikleri ve selülitler azalır . TriPollar POSE, cildinizin görüntüsünü düzeltmek ve sellülit'ten kurtulmak için evinizin konforunda uygulaya bilmenize uygun bir yöntemdir. Tedavi cerrahi değildir, iğne veya yağ emme gerekmez. Uygulama kolay ve emniyetlidir. Herhangi bir yan etkisi bilinmemektedir. İyileşme süreci yoktur.

TriPollar POSE anti-selülit cihazının erkek ve kadınlar tarafından her türlü cilt rengi ve cilt tipi için kullanılması uygundur.


TriPollar POSE anti-selülit cihazının faydaları:


TriPollar POSE, dünya genelinde binlerce profesyonel klinik tarafından kullanılan, kanıtlanmış 3. Jenerasyon RF teknolojisi içeren evde kullanım için geliştirilmiş bir cihazdır.


TriPollar POSE, daha ilk uygulamadan itibaren etkili sonuçlar elde etmenize yardımcı olur.


TriPollar POSE cihazı, vücut ölçülerinizi kalıcı biçimde küçültmenize yardımcı olur.


TriPollar POSE cihazının tavsiye edilen kullanımı sonucunda, daha pürüzsüz ve sıkı bir cilde ve sonuçta daha iyi bir siluete sahip olmanıza yardım eder .


TriPollar POSE cihazı, kalçalarınızdaki şişik ve yumruların küçülmesine ve selülitlerinizin azalmasına yardımcı olur.


Kalça ve basenlerde, kol arkalarında ve alt bacakların arkasındaki inatçı yağ birikimlerinin yol açtığı selülitlerin azaltılmasına yardımcı olur.


TriPollar POSE cihazı ile vücudunuzun görünümünü siz kontrol edersiniz.


TriPollar POSE cihazı ile uygulama çok kolaydır. 


TriPollar POSE cihazı, vücudunuzun karşılaşabileceği çeşitli estetik problemlere karşı girişimsel olmayan (non-invaziv )  bir çözüm sağlar. Haftada 2-3 kez sadece 20 şer dakikalık uygulama rejimi ile 6 ila 8 hafta sonucunda kendinizle gurur duyacağınız hızlı ve kalıcı cilt sıkılaştırma sonucunu elde edebilirsiniz.

TriPollar POSE anti-selülit kiti ile birlikte verilenler; POSE cihazı (siyah ve beyaz 2 rengi mevcuttur), güç adaptörü, cilt hazırlık jeli (130 ml), kullanıcı manueli, tanıtım DVD'si, hızlı referans manueli ve 2 yıl garanti.

TriPollar POSE anti-selülit cihazı ile vücudunuzun farklı bölgelerine yapacağınız uygulama süreleri:


UYGULAMA BÖLGESİ ve UYGULAMA SÜRESİ

Karın: 20  dakika

Bel: 15  dakika

Basenler: 15  dakika

Kalçalar:  25  dakika

Ön/Arka Baldır (tek): 15  dakika

Kol (tek): 10  dalkika


TriPollar POSE cihazı, profesyonel TriPollar RF teknolojisi ile donatılmış ve klinik olarak aşağıdaki konularda etkinliği kanıtlanmıştır: 


Cildi sıkılaştırmaya ve forma sokmaya


İnatçı yağ birikimlerini hedefleyerek beden ölçüsünü küçültmeye


Selülitleri azaltmak ve görünümünü iyileştirmeye yardım eder.


Sonuçlar daha ilk uygulamadan sonra fark edilebilir! Bunu test etmek için basit bir çimdik deneyi yapabilirsiniz: uygulamayı yapacağınız bölgeyi uygulama öncesi ve sonrası çimdikleyin ve farkı görün! İnanamayacaksınız!  


TriPollar POSE cihazı nasıl çalışır? 

TriPollar POSE tarafından üretilen radyo dalgaları sadece yüzeysel dokularda yapısal ve görsel değişiklikler yapmaz aynı zamanda daha derin cilt katmanlarındaki yağ dokularını da azaltmasına yardım eder Bu  sistem selülitin sadece belirtileri ile değil sorunun kaynağı ile ilgilenir.


KLİNİK ÇALIŞMALAR SONUCU ELDE EDİLEN KANITLANMIŞ SONUÇLAR:


TriPollar POSE teknik özellikler:


Ağırlık: 118 gram

Frekans: 1 Mhz.

Boyutlar:

Yükseklik: 152 mm

Genişlik: 55 mm

Derinlik: 55 mm

Çalışma sıcaklığı:  5-30 Santigrat

Nem: 20-80

Besleme Gerilimi: 100-240 VAC

1 A

50/60 Hz

Çalışma Gerilimi: DC 12 V 2.5 A

Elektrik Emniyeti: Class 2- çift yalıtım

TriPollar Pose Cilt Hazırlık Jeli (130 ml)

Tripollar Cilt Hazırlık Jeli, TriPollar POSE cihazınız ile cildinize yapacağınız sıkılaştırma ve selülitleri azaltma uygulamasından maksimum verim elde edebilmeniz için özel olarak formüle edilmiştir. TriPollar Cilt Hazırlık Jelini sıkılaştırma terapisi öncesinde cildinize uygulamanız gerekmektedir.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


TriPollar POSE Cilt Sıkılaştırıcı ve Selülit Azaltıcı
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT