Ürün Kodu: 298801

Tekzen Haşere İlacı 500 ml Bug-ex Chrysamed-1019

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Ürünümüz stoğa girdiğinde haberdar olmak için önce üye girişi yapmanız gerekmektedir

Ürün Özellikleri

Haşere İlacı 500 ml Bug-ex Chrysamed-1019


Ürün Özellikleri:

Chrysamed BUG-EX, PBO, Solvent, ve diğer petrol türevi tehlikeli kimyasallar kullanılmadan, Chrysa Nano-Capsule teknolojisi ile formüle edilmiş, son derece etkili, tahtakurusu problemini tek seferde ortadan kaldırabilecek su bazlı bir emülsiyon dur. Kokusuzdur, Leke bırakmaz ve herkes tarafından kolayca uygulanabilir. Etkisi kalıcıdır, kapalı alanlarda en az 3 ay devam eder.


Tahtakurusu, gözle kolay görülmeyen, gündüzleri yatak ve döşeklerin iç derinliklerinde saklanan, geceleri saldırıya geçen, kırmızımsı kahverengi renkli ve oval şekilli böceklerdir.

Tahtakurusu sıcakkanlıların barınak ve yataklarında (Otellerde, Evlerde, öğrenci yurtlarında,

Pansiyonlarda, Misafirhanelerde, Hayvan barınaklarında vb.) kümeler halinde yaşayan ve onların

kanıyla beslenen bir parazittir. Tahtakurusu çoğunlukta yataklarda yaşadığından, birçok dilde

yatakböceği, ingilizce de “Bed Bug” diye adlandırılır.

Çok yumurtlayan ve çabuk çoğalabilen bu parazitler son derece dirençlidirler ve bir yıla kadar kan emmeden yaşayabilirler.


Tahtakurusu mücadelesi çok zordur. Ilaçlama yapan pest control şirketlerinin bile başa çıkamadığı tahtakurusu problemini Chrysamed BUG-EX ile kendiniz kolayca çözebilirsiniz.


Chrysamed BUG-EX Tahtakurularını zehirleyerek değil, biyolojik insektisit etki ile sinir sistemlerini (trakelerini) etkileyerek uzaklaştırır ve yok eder. Toksik etkili ilaçlarla Tahtakurusu nu öldürmek mümkündür fakat Tahtakurusu sorununu çözmek mümkün değildir. Çünkü Tahtakurusu da diğer tüm canlılar gibi soyunu sürdürme içgüdüsü ne sahiptir ve toksik ilaçlara karşı hem direnç geliştirirler ve hemde daha fazla yumurta bırakırlar. Diğer taraftan toksik bir ilacı doğrudan yataklara uygulamak sakıncalıdır.- BUG-EX Uygulaması:

Tahtakurusu problemini çözmek ve Tahtakurusundan kurtulmak için yatak odanızı, yatak, halı, gardorap, mazgal ve süpürgelikler yerler ve duvarlar ve diğer mobilyalarla birlikte Chrysamed Bug-Ex ile 50-100 cm. mesafeden iyice püskürterek ilaçlayınız. Genelde tek bir uygulama yeterlidir. Uzun süre devam eden bir Tahtakurusu sorunu varsa bu ilaçlamayı 10-15 günde bir olmak üzere birkaç kez tekrarlamanız gerekebilir. Koruma amaçlı tedbir olarak yılda 1-2 kez ilaçlama yapmayı öneririz.

Bu ilaçlamayla aynı zamanda yataklarda bulunabilen, Mayt (Mite), Akar, Bit, Pire, Uyuz böceği gibi parazitlere karşı da kendinizi koruyabilirsiniz.

Ayrıca seyahatlerde, Otel odalarında yatağınıza, yatağınızın etrafına, bavul ve çantalarınıza

Chrysamed BED-BUG puskürterek, kendinizi tahtakurusu, Mayt (Mite), Akar, Bit, Pire, Uyuz böceği ve diğer parazitlerden korur ve bu zararlıların otellerden evinize taşınmalarını da önlemiş olursunuz.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

Tekzen Haşere İlacı 500 ml Bug-ex Chrysamed-1019

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT