Ürün Kodu: 2874015

Sumak SDT75/3 C Karıştırıcılı Çamur Suyu Dalgıç Pompa Trifaze (380V) 7.5HP

En geç 10 Mart Çarşamba günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
24.036,90 TL  (KDV Dahil)
2.670,77 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

SDT 75/3C Çamur Suyu Dalgıç Pompa Nedir

Bu tip pompalar, pompa şaftına monte edilen karıştırıcı sayesinde sıvı yoğunluğunu azaltarak tahliye edilmesinde olanak sağlayan sistem ile su tahliyesinde, yoğun foseptiklerde, tünel çalışmalarında, baraj çalışmalarında, kumsal alanlarda, mermer ve maden ocaklarında, inşaat harfiyatlarında 1.5/kg cm³ ile 2.5/kg cm³ yoğunluğa kadar olan sıvıların tahliyesinde kullanılmaktadır. 1450 d/d, 5.5 ve 7.5 HP 3” çıkışlı maksimum 18 m. yüksekliğe ve 1.2 kg/cm ile 2.5 kg/cm³ arası yoğunluğa kadar olan sıvıların tahliyesi için son derece ideal pompalardır. Pompa şaftına monte edilen karıştırıcı sayesinde sıvı yoğunluğunu azaltarak tahliye edilmesine olanak sağlayan sistem sayesinde, inşaat, birikinti su tahliyesinde, yoğun olan fosseptiklerde, tünel çalışmalarında, baraj çalışmalarında, kumsal alanlarda daha ekonomik çözüm sunmaktadır. Pompa üzerinde 10 metre kablo, flatör ve standart montajlı vermiş olduğumuz elektrik panosu sayesinde, pompanın sıkışması veya blokaj olması durumunda, pano içerisindeki termiğin devreye girmesi ile pompa motorunun yanması , faz hatası veya pompanın susuz çalışması engellenmektedir. Ayrıca pano üzerindeki (L1-L2-L3) enerji takibi sağlayabilecek elektrik motorları yüksek verimli ve termistör korumalıdır.

10 m uzunluğundaki kablo + Flatör fiyata dahildir.

SDT 75/3C Çamur Suyu Dalgıç Pompa Kullanım Alanları

Kanalizasyon sularında,
Endüstriyel ve ev atıklarında,
Yağmur sularının tahliyelerinde
Süs amaçlı küçük çaplı şelalerde kullanılmaktadır.

SDT 75/3C Çamur Suyu Dalgıç Pompa Özellikleri

Motor Gücü:7.5Hp
Giriş/Çıkış : 3"(50mm)
380V(ev elektriği ile çalışır)
Pano, açık çark, karıştırıcılı ve paslanmaz olarak bulunmaktadır.
Maksimum sıvı basma sıcaklığı : 30°C' dir

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Sumak SDT75/3 C Karıştırıcılı Çamur Suyu Dalgıç Pompa Trifaze (380V) 7.5HP

 
24.036,90 TL (KDV Dahil)
2.670,77 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT