Ürün Kodu: 2942558

İşbir Cerrahi Yüz Maskesi ( Siyah) - 3'lü Paket/150 Adet

En geç 22 Eylül Çarşamba günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
129,00 TL  (KDV Dahil)
14,33 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

ÜRÜN TANIMI VE KULLANIM AMACI
Ürün tek kullanımlıktır.
Bir bakteri veya virüs kaynaklı hastalıkların, havadan solunum yolu ile bulaşmasını önlemek için sağlık personeli, hastalar, hasta yakınları veya hastalık şüphesi taşıyanlar tarafından bulaşma riskini azaltmak için kullanılan ağız ve burun koruyucusudur.
Ürün dokusuz polipropilen kumaştan mamuldür. Üç katlıdır ve ayarlanabilir burun teli yardımıyla burun üzerine tam uyum sağlar. Yuvarlak, ergonomik lastikleri kulağa takıldığında rahatsızlık vermez.
Üretimi hijyenik koşullarda el değmeden otomatik makinelerde yapılmış ve otomatik ambalajlama sistemi ile el değmeden ambalajlanarak, kutu içerisine yerleştirilmiştir.
KULLANIM ŞEKLİ
Ağız ve burunu tamamen kapatacak şekilde maske yüze takılmalıdır. Burun kenarlarının açıkta kalmaması için şekillendirilebilen burun teli üzerine burnun biçimini alacak şekilde nazikçe bastırılmalıdır.
UYARILAR
Ürün tek kullanımlık olduğu için kesinlikle yeniden kullanmayınız. 
Hastane ortamında, ürünü farklı ortamlarda ve farklı hastalar ile temas edilirken kullanmayınız. Ortam değiştirilirken veya yeni bir hasta ile ilgilenirken değiştiriniz.
Maskeyi yüzünüze temiz, sabunla yeni yıkanmış veya dezenfekte edilmiş eller ile takınız. 
Taktıktan sonra kullanım esnasında ellerinizle maskeye dokunmayınız.
Ürünü yıkamayınız. Kullanım esnasında ıslanması durumunda değiştiriniz.
Bu ürün kullanılırken, hastalık kapma riskini tamamen ortadan kaldırmaz. Diğer koruyucu tedbirlere de uyulmak zorunludur.
Ürün polipropilen hammaddeden üretildiği için, polipropilen alerjisi olanlar kullanmamalıdır.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


İşbir Cerrahi Yüz Maskesi ( Siyah) - 3'lü Paket/150 Adet

 
129,00 TL (KDV Dahil)
14,33 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT