Ürün Kodu: 2784613

Hills Puppy Medium Orta Irk Tavuklu YavruKuru Köpek Maması 12 Kg

En geç 20 Şubat Perşembe günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
703,90 TL  (KDV Dahil)
87,99 TL x 8 Ay

Ürün Özellikleri


Hills Puppy Medium Orta Irk Tavuklu YavruKuru Köpek Maması 12 Kg


Orta ırk köpekler, Brittany, Beagle, İngiliz CockerSpaniel, Fransız Bulldog gibi köpeklerdir. Yetişkin ağırlıkları 11 ila 25kilogram arasında değişir. Faydalı ve aynı zamanda refakatçidirler. Av, bekçi,kızak ve sürü köpekleri bu ırktan çıkmaktadır. Dışarıda çalışma konusunda çokbaşarılıdırlar. Günümüzde şehir yaşamına maruz kalmalarına rağmen halen yoğunçalışma konusunda bu tür köpeklerden yardım alınmaktadır. Büyümeleri diğerköpeklerle karşılaştırıldığında orta düzeyde seyretmektedir. Fakat gene deyavru dönemlerinde dikkat edilmelidir. Hill’sOrta ırk Yavru Köpek kuru köpek maması 12 kg lık paketler bu köpekler içinideal olanıdır.

İlkdoğdukları dönemlerde yavrular her gün ağırlıklarının %5 ile 10’u arasında kiloalımıyla karşılaşırlar. Sütten katı gıdaya geçişte dikkatli olunmalı kademeligeçiş yapılmalıdır. Sütten kesilme üçüncü haftalarda gerçekleşir. Yedincihaftaya gelindiğinde tanecikli mamalara daha çok ağırlık verilir. Dördüncü veon ikinci haftalarda yavruların bağışıklık sisteminde sorun oluşabileceğindendikkat edilmelidir. Anneden süt yoluyla geçen bağışıklığı geliştiren bazımineraller kaybolmaya başlamıştır. Aşılara başlandığında vücut savunmalarıyeniden düzene girecektir. Ayrıca kullanacağınız mamalar çok önemlidir. Hill’sorta ırk Yavru Köpek kuru köpek maması 12 kg’ lık paketler hem besleyici vegüçlendirici olacak hem de epey bir süre köpeğinizi idare edecektir.

Yavrudoğduktan sonra 12 aylığa ulaşıncaya kadar ağırlığının 40- 50 katına ulaşır.Her ne kadar sindirim sistemi çok gelişmemiş bile olsa enerjisinden dolayıyetişkin köpeklerin iki katına kadar enerji alması gerekir. Yavru köpeğeverilecek olan mamalar mideyi çok yormadan bu enerji gereksiniminikarşılamalıdır. Yavru köpeğin en iyi sindirime ulaşmasında yüksek kalitedeprotein ve lifli mama gerekir. Dozunda uygulanacak olan kalsiyum alımı da kemikyapısının gelişiminde büyük rol oynar. Yavrular için 14. aya kadar beslenmeleriçok dikkat edilmelidir. Hill’s orta ırkYavru Köpek kuru köpek maması 12 kg tam sizin dostunuza uygun üretilmiştir.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Hills Puppy Medium Orta Irk Tavuklu YavruKuru Köpek Maması 12 Kg
 
703,90 TL (KDV Dahil)
87,99 TL x 8 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT