Ürün Kodu: 2784615

Hills Large Breed Büyük Irk Yetişkin TavukluKuru Köpek Maması 18Kg

En geç 26 Şubat Çarşamba günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
914,90 TL  (KDV Dahil)
114,36 TL x 8 Ay

Ürün Özellikleri

DOSTLARIN BESLENMESİ

 

Köpek beslenmesi köpekgelişiminde oldukça önemlidir. Küçük dos larımızın beslenmesi kemik ve kasgelişimi, fiziksel ak ivi e, sindirim, deri ve üy sağlığı için oldukçaönemlidir. Köpeklerin günlük enerji ih iyaçlarını karşılayan mamalarınseçilmesi gelişimlerini doğrudan e kiler. Köpek cinslerine uygun mamalarınseçimi de oldukça önemlidir. Çünkü çok fazla kalori harcamayan bir ırka verilenyüksek kalorili mamalar köpeklerin obez olmasına neden olabilir. Hills Büyük Irk Ye işkin Tavuklu Kuru KöpekMaması 18 Kg. büyük ırkların beslenmesinde sıkça ercih edilen bir mamaolmak adır.

 

Hills Large Breed Büyük IrkYe işkin Tavuklu Kuru Köpek Maması

 

Hill’s Büyük Irk Ye işkin Tavuklu Kuru KöpekMaması 18 Kg. büyük ırk köpeklerinenerji ih iyacını karşılayan besinleri içeren, doyurucu bir köpek mamasıdır.İçerdiği kuru avuklar ile besleyici değeri ar ırılan mama fiziksel gelişimiçinde önemlidir. Mamanın içerdiği kuru avuk kas ve kemik gelişimine yardımcıolurken üylerin sağlıklı uzamasını da sağlar. Böylelikle beslenme fak örününneden olduğu derisel has alıkların oluşumu önlenir. Ayrıca kuru mamanın içeriğide oldukça zengindir ve mama seçen köpeklerde bile e kili bir lezze e sahip ir.

 

Hills Large Breed Büyük IrkYe işkin Tavuklu Kuru Köpek Maması

 

Tavuk e i sindirimi kolayliflerden oluşan yüksek pro ein içeren bir besindir. İçerdiği yüksek pro ein veL-karni in köpeklerin kas gelişimine yardımcı olur. İçerdiği pirinç sindirimikolaylaş ırdığı için sindirim çeken büyük ırklarda da mama raha lıkla kullanılabilir.Mama içeriğinde bulunan omega 3-6 yağları ise derinin sağlıklı üylerin iseparlak ve dökülmeyen bir yapı kazanmasını sağlar. Hills Büyük Irk Ye işkinTavuklu Kuru Köpek Maması 18 Kg. içeriğinde kuru avuk ağırlıklı olmaküzere mısır, pirinç, soya unu, hayvansal yağ, bi kisel yağ, vi amin, mineralyer alır. Ye işkin köpekler için avuk des ekli bu mama oldukça kali eli kurubesinlerle hazırlanmış ır ve des ekleyici mineral, vi amin içeriğine sahip ir.

< able>< body>< r>< d>Yaşam Evresi< d>Ye işkin< r>< d>Köpeğinizin Irkı< d>Büyük ve Dev Irk< r>< d>Pro ein Kaynağı< d>Tavuk< r>< d>Ağırlık Aralığı< d>16-20 Kg

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Hills Large Breed Büyük Irk Yetişkin TavukluKuru Köpek Maması 18Kg
 
914,90 TL (KDV Dahil)
114,36 TL x 8 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT