Toplam 35 üründen, 1-35 arası gösteriliyor.

Hasır Minderler


Oto Aksesuarları bölümünün paspas - koltuk kılıfları kategorisinin altında yer alan hasır minderler bölümünde otomobil ve evlerde kullanabileceğiniz çok çeşitli minderleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Hasır minderler bölümünde çok farklı çeşitlerde oto koltuğu minderleri, ortopedik bel destek yastıkları, koltuk kilim setleri, araç koltuk halıları ile soğutmalı ve masajlı minderler yer almaktadır. Oto koltuğu minderleri için çok sayıda çeşit barındıran bu bölümünden; hasır minder, ahşap boncuklu minder, deri minder, peluş minder, örme kumaş minder, manyetik minder gibi araç minderi çeşitlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


Hasır oto minderi çeşitleri arasında yer alan ısıtmalı minderlerden satın alarak kış günlerinde araba sürüş keyfini çok daha konforlu bir hale getirebilirsiniz. Masajlı minderleri ve ortopedik bel yastıklarını tercih ederek uzun süreli araba kullanma süreçlerinde oluşabilecek ağrıların önüne geçebilirsiniz. Yaz günleri için terletmez oto minderlerinden satın alarak otomobil içerisinde terlemeden ve bunalmadan çok daha rahat bir yolculuk geçirebilirsiniz.


Tüm koltuğu kaplayan minderlerin yanı sıra sadece oturma yüzeyi için yapılmış oto minderleri için de oldukça çeşide ulaşabileceğiniz bu bölümde, çok çeşitli renk ve kumaş yapılarına sahip oto minderleri bulabilirsiniz. Peluş ve benzeri kumaşlardan yapılmış yumuşak oto minderlerinin yanı sıra ön ve arka koltuklar için ayrı ayrı veya set halinde satışa sunulan oto halılarını satın alarak araçların içini çok daha konforlu bir hale getirebilirsiniz.


Hasır minder kategorisinde her bütçeye hitap edebilen hasır minder fiyatları ile çok çeşitli markaların ürünleri arasından dilediğinizi tercih ederek araçlarınıza bambaşka bir hava katabilirsiniz. Tekzen, Tekzen Home, Autokit, Bonform, Concept, Modacar, Nostalji, Space, Status, Transformacion gibi birbirinden kaliteli markalara ait ürünler bulunduran bu kategoriden dilediğiniz ürünü en uygun fiyatlarla güvenle satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT