Toplam 83 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Koltuk Kılıfları


Aracınız İçin En Uygun Koltuk Kılıfları Tekzen'de!

Araçlarınızın koltuklarını korumak ve estetik bir görüntüye sahip olmak amacıyla tasarlanan koltuk kılıfları her otomobilde kullanılmak üzere üretiliyor. Lüks marka otomobiller ya da orta segmentteki araçlar için tasarlanan koltuk kılıfı modelleri istediğiniz renk ve ölçülerde Tekzen farkı ile sizlere sunuluyor.

Her Araca Uygun Koltuk Kılıf Modelleri

Oto koltuk kılıfı olmadan aracını kullanamayanlar ve kılıflarını yenilemek ya da araç koltuklarının yıpranmasını engellemek isteyenler Tekzen oto koltuk kılıfları sayesinde araçlarına şık bir görünüm kazandırırken kullanışlı olması nedeni ile pratiklik de sağlıyor. Üst düzey kalitedeki kumaşlar kullanılarak tasarlanan oto kılıfları uzun süre kullanım imkânı sunuyor. Birbirinden farklı koltuk kılıfları Tekzen’de sizleri bekliyor.

Araçların İç Tasarımlarında ve Döşemelerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Koltuk kılıfı seçmek oldukça önemli bir detaydır. Aracın rengine, koltukların rengine, kullanıcının zevkine ve kullanışlılığa göre seçim yapmak gerekiyor. Kolay temizlenebilir, gerektiğinde el ile silinebilir, leke tutmayan, yıkanabilir olan kılıflar pratik olmaları açısından pek çok kullanıcı tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Bu alanda öne çıkan Brio Koltuk Kılıfı rahatlıkla temizlenebilen yapısıyla dikkat çekiyor. Koltuklarda kullanılan döşemeler kumaş, deri, süet gibi pek çok farklı malzemelerden üretiliyor. Aracın koltuk sayısı, ölçüleri ve malzeme yapısına uyum sağlayabilecek olan oto kılıf çeşitleri deforme olmuş, solmuş ve yıpranmış koltuklarınızı fabrika çıkış günlerine geri döndürüyor. Böylece aracınızın iç tasarımı tamamen yenileniyor ve koltuklarınızı toz, kir gibi dış etmenlere karşı koruyor.

İç Tasarıma Yansıyan Renkler

Mühendisler ve otomobil üreticileri araçları tasarlarken teknik özelliklerin ve donanımların dışında estetiğe de çok önem verir. Araçlar renk, koltuk döşemelerin yapısı ve rengi, gösterge paneli, tabanı gibi daha pek çok iç dizayn kriterlerini birbirleri ile uyumlu olacak şekilde tasarlıyor. Bu durum hem aracın görünümüne şıklık katıyor hem de kullanıcıların beğenisini kazanarak tercih edilebilirliğini artırıyor. Bu nedenle aracınızın iç tasarım iyileştirmelerini yaparken tercih edeceğiniz araba koltuk örtüsü renginin de çok önemli olduğunu belirtmek gerekiyor. Seçeceğiniz rengin ya da desenin aracın genel dizaynına uygun olması yararlı olacaktır. Aracınız siyah ve gri tonlarda bir tasarıma sahip ise Atlet Tipi 2’li gri koltuk kılıfı ihtiyacınız olan ürün olabilir. Otomobilinizde açık tonlar hâkim ise koltuk kılıflarını bu doğrultuda seçebilirsiniz.

Tekzen Araba Kılıfları Uygun Fiyat Avantajları ile Sizleri Bekliyor!

Farklı renk ve desenler ile üretilen koltuk kılıflarını bir araya getiren Tekzen, kaliteli ürünlerini sizlerle buluşturuyor. En bilinen ve alanında uzman markaların nitelikli ürünlerini her cebe uygun alternatif fiyat seçenekleri ile kullanıcısına sunuyor. Bu ürünler, yıpranan araç koltuklarınızı yeni bir görünüme kavuştururken rahat bir yolculuk deneyimi yaşanmasına da yardımcı oluyor. Kaliteli malzemeler ve uzman işçilik kullanılarak üretilen bu kılıflar uzun ömürlü olmalarıyla da dikkat çekiyor. Bu sayede bütçenizi de göz önünde bulundurabiliyor. Aynı şekilde paspas koltuk kılıfları da aracınızın ömrünü uzatan aksesuarlar olarak sunuluyor.

Otomobiliniz İçin İhtiyaç Duyduğunuz Diğer Aksesuarlar

Oto kılıfları otomobiller için çok önemli aksesuarlardır. Koltukları toz, kir ve çeşitli deformasyonlardan korur. Aynı zaman da araç içi tasarımını da iyileştirir. Kılıflar kadar diğer aksesuarlarda araçlar için gereken parçalardır. Bu alanda, hasır minderler sıklıkla kullanılan ürünler arasında yer alıyor. Aynı şekilde en çok tercih edilen oto aksesuarları içerisinde oto kokuları ve kauçuk halı ve paspaslar yer alıyor. Kokular aracınızda ferahlık ve hoş bir koku hissetmenizi sağlarken; paspaslar ise araç zeminini tamamen kapatarak tabanı korumaya yardımcı olur. Aynı zamanda aracını kendi temizlemek isteyen titiz kullanıcılar için de araç süpürgeleri bulunuyor. Aracınıza uygun ve birbirinden farklı pek çok ürünü incelemek için Koltuk Kılıfları kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT