Toplam 7 üründen, 1-7 arası gösteriliyor.

Koltuk Kılıfları


Oto Koltuk Minderi
Oto Koltuk Minderi
Temin Edilemiyor

Oto Koltuk Kılıf Modelleri

Aracınıza yeni bir görünüm kazandırmanın zamanı geldiyse Tekzen birbirinden şık ve kullanışlı oto koltuk kılıfı çeşitleri ile sizi bekliyor. Yüksek kaliteli araba paspası ve oto kılıf ürünleri ile aracınıza göz alıcı bir şıklık katın.

Oto Döşeme Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Koltuk kılıfı seçerken en önemli konu, aracınızın rengine ve sizin zevkinize uygun bir kılıf seçimidir. Kolay silinebilen, leke tutmayan, yıkanabilen kılıflar pratik kullanım açısından tercih edilebilir. Koltuk döşemeleri kumaş, deri, vinil, güderi, süet gibi çok farklı materyallerden üretilebilir. Aracınızın koltuk sayısına ve koltuk ölçülerine uygun biçimde üretilen kılıflar, solmuş ve yıpranmış koltuklarınıza ilk günkü görünümlerini geri kazandırır. Koltuk başlarınız için ek parçaları da bulunan kılıflar sayesinde aracınızın iç tasarımı tamamen yenilenir. Aracınızı dış etkenlerden toz, kir ve çamurdan korumak istiyorsanız oto kılıfı kullanmayı da tercih edebilirsiniz.

Arabada Hangi Renk Koltuk ve Döşeme Seçilmelidir?

Aracınızın rengi, koltuk döşemeleri ve ön gösterge paneli birbirine uyumlu renkler seçilerek üretilir. Koltuk kılıflarınızı yenilerken tercih edeceğiniz renk ve desenin aracınız genel tasarımına uygun tonlarda olmasında fayda var. Açık renk döşemelerin çabuk kirleneceğini ve leke göstereceğini unutmayın. Uygun fiyatları, zengin renk ve desen seçenekleri ile koltuk kılıfı çeşitlerini Tekzen'de bulabilirsiniz.

Araba paspası halı veya kauçuk olmak üzere iki farklı malzemeden üretilir. Kauçuk paspaslar kışın yağmur ve çamura karşı daha dayanıklı olmaları ve kolay temizlenmeleri sebebi ile tercih edilir. Halı paspaslar ise daha konforludur ancak geç kurudukları için genellikle yazın kullanılır.

Oto Paspası Nasıl Temizlenir?

Oto paspas temizliği dikkatli yapılmalıdır. Kauçuk paspaslar basınçlı su ve deterjan yardımı ile yıkanır ve kurulanır. Halı paspaslar ise deterjan ve basınçlı su yardımı ile yıkandıktan sonra tamamen kuruyana kadar araç içine yerleştirilmemelidir. Nemli kalan halı paspaslar aracınızda kötü koku oluşumuna sebep olabilir.

Oto kılıfı ise aracınızı uzun süre park edebileceğiniz kapalı garajınız yok ise ideal bir çözümdür. Yağmur, kar, toz, çamur gibi dış etkenlerden ve asidik yapısı ile aracınızın boyasına ciddi boyutta zarar verebilen kuş pisliklerinden aracınızı korumanızı sağlar. İç kısmı aracınıza zarar vermeyecek yumuşak kaplamaya sahip kılıfları tercih etmeniz daha faydalı olacaktır.

Oto Koltuk Kılıfı Fiyatları

Birbirinden güzel renk ve desen seçeneklerine sahip oto koltuk kılıfı ürünleri Tekzen güvencesi ile sizi bekliyor. Lider markaların kaliteli ürünlerini her bütçeye uygun fiyat alternatifleri ile sunan Tekzen, zamanın etkilerine yenik düşerek yıpranmış aracınızı ilk günkü görünümüne kavuşturuyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT