Toplam 15 üründen, 1-15 arası gösteriliyor.

Koltuk Kılıfları

Araç içi ve araç dışı aksesuarların yer aldığı oto aksesuarları kategorisinde koltuk kılıfı kategorisinin yanı sıra A'dan Z'ye aracınız için aradığınız her şeye ulaşabilirsiniz. Özellikle sıcak havalarda ihtiyacınız olan oto soğutucuyu aksesuarlar arasında bulabilir; bunun yanı sıra kış ayları için gerekli tertibatı ise kış ürünlerinden edinerek, şimdiden kışa hazırlık yapmaya başlayabilirsiniz.

 

Yaz günlerinde güneşin renk açmasına engel olmak, yağış sonrası güneşin yıpratması ile oluşan lekeleri engellemek ve aracınızın boyasını korumak için oto kılıfı kullanabilir hatta boya koruma filmi ile kaplayabilirsiniz. Aracınızın dışında olduğu gibi içinde de koruma sağlamak mümkün. Aracınızın iç kısmı için olan ürünleri de Koruyucu Koltuk Kılıfı kategorisinde bulabilirsiniz. Kullandıkça aşınan koltuk yüzeylerini koltuk kılıfı ile koruyabilir, eskiyen paspas takımınızı değiştirebilirsiniz. Bel destekli oto koltuk kılıfı ile de daha sağlıklı ve konforlu yolculuk yapma olanağınız var.

 

Araç içinde ve dışında gerekli olan temizliği sağlamak için oto-temizlik ürünlerini kullanmanız size kolaylık sağlıyor. Tüm bunların yanında profesyonel bakım ürünlerinden de faydalanabilirsiniz. Aracınızın güvenliğini sağlamak için güvenlik sistemlerini kullanmanız aracınızın siz yokken de güvende olmasına yardımcı oluyor. Aynı zamanda oto güvenliği, emniyetli bir yolculuk yapmanızda da etkili olacaktır.

 

Yol haritasından takip etmekte zorlanıyor ya da hiç bir fikriniz yokken yola çıkmaktan korkuyorsanız sesli yol tariflerini denemelisiniz. Bilmediğiniz bir şehirde bilmediğiniz bir adrese gitmek için navigasyon cihazı kullanarak, bel destekli koltuk kılıfı ile gönül rahatlığı ile uzun yola çıkabilirsiniz. Oto aksesuar bölümünden aradığınız her şeye ulaşabilir, Koltuk koruyucu kılıf kategorisinde dilediğiniz renk ve seçeneklerle koltuk kılıfı bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT