Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

HairMax Pro 12 Lazer Tarak Foto Terapi Cihazı
Ürün Özellikleri:


Çalışma gerilimi – 110-220 Volt


Lazer gücü – 4.5 mW


Lazer beam adedi – 12


Terapi Süresi – 8dk.


Şarjlı Pil Özelliği – Var


Kişisel kullanıma uygun


Kablosuz, şarjlı pil ile kullanım kolaylığı


Şık koruyucu deri çanta


Etkinliği FDA onaylı


Garanti Süresi: 24 Ay


Dünyanın ilk evde kullanılabilen kişisel Lazerli Saç Terapi cihazı. ABD Gıda ve İlaç Dairesi FDA tarafından etkinliği ve güvenilirliği onaylanmıştır. Ayrıca Avrupa Birliği standartlarına (CE) uygunluğu tescil edilmiştir.

Tipik bir kullanıcı cihazın yararlarını 12 haftalık kullanımdan sonra görmeye başlar. Sözkonusu yararlar arasında; kafa derisi sağlığının normale dönmesi, saç dökülmesinin azalması hatta durması, kepeğin durması, daha parlak ve daha kalın saçlar elde edilmesi sayılabilir. Birkaç ay sonra, cihazı kullanan kişi saçlarının her geçen gün daha hacimli, daha güçlü ve daha yoğun duruma geldiğini görecektir. Kafa derisi daha sağlıklı duruma gelirken , kepeklenme azalır ve kafa derisi daha az tahriş olur.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


HairMax Pro 12 Lazer Tarak Foto Terapi Cihazı trl48
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT