Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Epila Benüs Lazerli Epilasyon CihazıÜrün Özellikleri:


Kullanımı kolay ve yan etkisi olmayan yüksek-güçte yarı iletken lazere sahiptir.

Evde güvenli ve kolay kullanımı sağlayan, güvenli bir üründür.

İnsanlara zarar vermemek için lazerışık optik lens ile konsantre edilerek yalnızca kısa mesafede belli bir alan içinde ışık saçar ve emniyet kilidi bulunur.

Lazer saçılımı için ayarlanabilir seviye düğmesi ve lazerin güç kontrolü bulunur.

İnce ve taşınabilir tasarımı sayesinde seyahat veya iş gezilerinde kolaylıkla kullanılabilir.

Tüyler koyu renk ise, kol, bacak,kaş, bikini çizgisi, sakal, gibi vücudun hemen hemen her bölgesine uygulanabilir. Ancak fazla miktarda pigment yoğunluğundan dolayı, prensip olarak göğüs uçlarının etrafı ve cinsel bölgede uygulanmamalıdır. Yüz bölgesinde uygulama yaparken gözlerin lazere maruz kalmamasına çok dikkat edilmelidir.

Kadında kaş, koltuk altı ve bikini çizgisi ve erkekte sakal gibi vücudun hemen hemen her bölgesineuygulanabilir.


Epila Teknik Özellikler:

EPILA BENUS CW-808

Cihazın Ağırlığı : 0,12 kg

Taşınabilirdir

Lazer Gücü : 500 MW

Lazer Dalga Boyu : 808 nm

Cihaz Ölçüleri : 170 X 50 X 40 mm

Besleme Gücü : DC 9V 1200 ma

Menşei : Güney KORE

Garanti Süresi: 24 Ay


Yeni Epila Benusile Nizde Lazer Epilasyon Keyfi...


Yeni EPILABENUS, Lazer Epilasyon yöntemi ile istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanızısağlayan, tamamen kişisel kullanım için geliştirilmiş son derece ergonomik, kolay kullanımasahip, ekonomik ve emniyetli bir üründür.


Epıla Benus Nedir?

EPILA BENUS,kişisel tüy giderici lazer epilasyon cihazıdır. Bilimsel araştırmalar ve güncel teknolojileredayanılarak geliştirilmiştir. Dünya genelinde tüy giderici cihazlar için onaylanmış olan808nm dalga boyunun, kalıcı tüy giderilmesinde ortalama %80 etkin olduğu öndegelen araştırma enstitüleri ve Üniversiteler tarafından kanıtlanmıştır.

EPILA BENUS? üniçerdiği lazer, doğrudan tüyler üzerine saçılarak değil, 808 nm dalga boyu sayesindetüy köküne nüfuz ederek tüylerin dökülmesini sağlar.


Lazer Hakkında

LASER ismi,??Radyasyonun Uyarılmış Saçılım ile Işık Amplifikasyonu?? cümlesinin kısaltması ile elde edilir. Birçok insanda lazerin her tür sorunu giderme kapasitesi olduğuna dair bir kanı vardır. Ancak gerçekte lazer, uygun dalga boyu ve ışık emisyon yöntemi kullanılarak, yalnızca cerrahi işlemlerde ve cilt hastalıklarında kullanılmaktadır.

Ayrıca, lazer detek bir dalga boyu ve tek renk özelliği bulunmakta, bu da tüy giderme tedavisine katkıda bulunmaktadır. Güneşten saçılan ışık farklı dalga boylarından oluştuğu halde, lazer yalnızca tek bir dalga boyuna sahiptir. Başka bir deyişle, lazerin yalnızca bir renge yanıtveren karakteristiği vardır.


Lazer & Tüy

Lazer ciltdokusu tarafından emildiğinde, ısı enerjisine dönüşerek cilt dokusunda termal yaralar yaratır.100 derecenin üzerindeki termal yaralar dokuyu eritir, 50 ve 100 derece arasında geri dönüşü olmayan dejenerasyondan kaynaklanan skar (yara) oluşur. 50 derecenin altında ise geri dönülebilir rejenerasyon oluşur, bu da cilt dokusunun normal haline dönmesine olanak sağlar. Termal yaranın derecesi, lazerin dalga boyu, ışığın şiddeti, saçılım süresi, absorbe eden materyalin özellikleri v.b. ile tespit edilir. Lazer, cerrahi işlemlerde ve çeşitli deri hastalıklarının tedavilerinde herhangi bir yan etki olmadan uygulanabilir. Tüy gidermek için kullanılan lazer, tüy pigmenti tarafından emildikten sonratüy veya etrafına ışık saçarak tüy kökünü yok eder.


Epıla Çalışma Prensibi

EPILA BENUS,lazer tüy gidericisinin prensibi, lazerin karakteristik dalga boyu tarafından saçılan ışık enerjisinin tüy foliküllerinde (köklerinde) bulunan melanin pigment tarafından selektif olarak absorbe edilmesi sonucu termal enerjiye dönüşerek tüy kökünü yok etmesi olarak açıklanabilir.


Epila Benus'ün Faydaları

· Diğer tüy dökme yöntemlerinden çok daha kolay ve ekonomiktir

· Bir seferde Lazer?in atış yaptığı noktadaki 1-3 kıl köküne karşı etkilidir

· Güvenilir ve hassas uygulama imkanı verir

· Daha acısız uygulama sağlar

· Daha az işlem sıklığı sağlar

· Kalıcı tüy dökme ve azaltma etkisi vardır. Çokgüneşlenmişseniz veya tüyler boyalı ise, cilt normal rengine dönene kadarbekleyin çünkü lazerin, yalnızcakoyu renge reaksiyon veren bir özelliği vardır.


Daha EtkinTedavi İçin:

1. Kullanımdan önce lazerin normal çalıştığını görmek için bir kağıt kullanın. Kağıda siyah nokta yaptıktan sonra kağıdın yanıp yanmadığını kontrol edin.

2. En iyi sonucu almak için uygulama yapılacak bölgedeki kılların 1~2 mm uzunlukta olması yeterlidir.

3. Lazeri doğrudan kılların üzerine hedefleyerek uygulama yapabilirsiniz. Lazer cildinizden geçerek kıl kökünün derinliğine ulaşarak onu tahrip eder.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Epila Benüs Lazerli Epilasyon Cihazı

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT