Ürün Kodu: 2794395

Bestdoor Panel İç Kapı Canik Cam Bölmeli 87x203 cm - Beyaz Kasa Eni: 10 cm - 13 cm

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Ürünümüz stoğa girdiğinde haberdar olmak için önce üye girişi yapmanız gerekmektedir

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Bestdoor Panel İç Kapı Canik Cam Bölmeli 87x203 cm - Beyaz


Kapı Kanadı: 87x203cm
Kasan Eni : 10 cm - 13 cm arasında ayarlanabilir .
Aksesuar Seti: Rozetli kapı kolu - Kilit - Yönsüz Menteşe
Cam Dahil Değildir.
Kapı yönü çift taraflıdır. Ürünle birlikte gelen yönsüz menteşe ile istenilen tarafa açılacak şekilde montajı yapılabilir

Amerikan panel nedir?
Amerikan kapı üretiminde kullanılan kapı panelleri, ahşap liflerin yüksek ısı ve yoğunlukta özel tutkal ilave edilip preslenmesiyle elde edilen 3,2 mm kalınlığında HDD’dir (High Density Fiberboard – Yüksek Yoğunlukta Lif Levha).

Amerikan panel kapı üretim süreci nasıldır?
Amerikan panel kapı üç ana üretim malzemesinden oluşmaktadır. Seren, kapının dört tarafını çevreleyen, masif ağaçtan oluşan, 35×42 mm ebadında, boyuna ekli, finger joint sistemle ve tutkalla birleştirilmiş, kapının çerçevesini oluşturan kısımdır. Dolgu petek, kapının gövdesine destek amaçlı uygulanan Kraft kâğıttan oluşan, direnci artıran, aynı zamanda kapının hafif olmasını sağlayan bir malzemedir. Amerikan kapı yüzeyi, 3,2 mm kalınlığında, istenilen kapı modelinde ve şeklinde desenli veya düz uygulanan HDF paneldir. Amerikan panel kapı boyası, astar ve model özelliğine göre tek veya çift kat uygulanan özel bir boyadır. Boya aşamasından önce kapı yüzeyi mutlaka zımparalanır, kapı kenar bandı uygulanmadan önce ebatlama yapılır. Amerikan panel kapı kilit yerleri ve Amerikan panel kapı kolu yerleri açılır. Özetle, Amerikan panel kapı üretimi; serenler kullanılarak çerçeve çakımı, petek dolgu yerleştirilmesi, seçilen Amerikan kapı modeline göre yüzeyinin preslenmesi, kapı ebatlama, kenar bandı yapıştırılması, kilit ve kapı kolu açılması, zımparalama, astarlama ve boyama aşamalarından geçmektedir.

Amerikan panelin teknik özellikleri nelerdir?
3,2 mm kalınlığında HDF levhadan oluşan Amerikan panel, kapı kanadı olarak geçirdiği işlemlerin ardından 42 mm kalınlığa ulaşır. Kapı kanadı, kenar serenleri %10 – %14 arasında rutubete dayanıklı ladin veya köknar ağacından elde edilmektedir. Kilit ve menteşe bölgeleri takviyeli bu çatkıya hava delikli Kraft kâğıttan mamul petek dolgu yerleştirilmektedir. Amerikan panel kapıların yüzeyleri boyasız, yani ham olarak üretildiğinden mutlaka astar ve boya gerektirmektedir. Bunun için üretilmiş özel boyalar bulunmaktadır.

Kolay temizlenir, bakteri ve mikrop barındırmaz, istenilen renge boyanabilir. Amerikan panel kapılar hafiftir ve montajı da kolaydır. Amerikan panel kapılar, iç mekanlarda kullanım için çok uygundur.
Kurulum müşteriye aittir.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Bestdoor Panel İç Kapı Canik Cam Bölmeli 87x203 cm - Beyaz Kasa Eni: 10 cm - 13 cm

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT