Toplam 16 üründen, 1-16 arası gösteriliyor.

Evinize Yaraşır Kaliteli Kapılar Tekzen’de

İç kapılar evinizdeki bütünlüğü sağlamanıza yardımcı olurken aynı zamanda her odanın alanını belirlemek için de son derece önemlidir. Hem kalitesini hem de zengin ürün çeşitliliği göreceğiniz Tekzen markasında siz de eviniz için en uygun iç kapı modellerini bulabilirsiniz. Uygun fiyatlar, kolay ödeme seçenekleri ve binlerce farklı modeliyle iç kapı modelleri sizleri bekliyor.

Kullanışlı ve Şık Tasarımları ile Amerikan Panel Kapı Modelleri

İç mekanlarda kullanımı daha rahat olduğu için Amerikan panel kapı modelleri sıkça tercih edilmektedir. Birçok açıdan fayda sağlamasının yanı sıra hafif ve dayanıklı olması tercih sebeplerinden biridir. İç kapılar kullanım yerine göre tercih edilmesi gereken ürünler arasında yerlerini alır. Bu anlamda kullanılan Bestdoor panel iç kapı gibi modeller çok fonksiyonlu yapılarıyla kullanıcının memnuniyetini artırmayı amaçlar. Şık tasarımı ile göz dolduran Amerikan kapı modellerinde evinizin dekorasyonuna göre de uygun seçimler yapabilirsiniz. Evinize zevkli bir ayrıntı olan bu ürünler, kolay temizlenebilir yapıları, uzun ömürlü tasarımları ve uygun fiyat aralıkları ile sizleri bekliyor.

İç Kapılarda Kolay Kullanılan Ömürlük Tasarımlar

Eviniz veya farklı bir mekan için seçtiğiniz iç kapılar, mekana uygun olarak tercih edilmelidir. Bu anlamda seçtiğiniz ürünün özellikleri de son derece önemlidir. Kullanım yerine göre tercih edebileceğiniz ürünler arasından hazır kapı, çelik kapı veya farklı malzemeler tercih edenler için camlı iç kapı gibi çeşitleri değerlendirebilirsiniz. Tekzen kalitesinde tercih edebileceğiniz iç kapı modellerinin fonksiyonel ve dekoratif açıdan dış kapılarınıza uyumlu olması da dikkat gerektiren bir konudur.

Evinizin Dekorasyonunu Kapılarla Tamamlayın

Kullanılan alana göre tercih edebileceğiniz ürünler farklılık gösterecektir. Panel kapı tasarımlarında ev, ofis ya da daha farklı şekilde kullanılan mekanlar için uygun tasarımlara Tekzen üzerinden ulaşabilirsiniz. Birçok yerde kullanıma uygun olan rotadoor panaroma mike 80'lik iç kapı gibi modellerde kapı ölçüsüne göre ergonomik tasarımlardan yararlanabilirsiniz.

İç Kapı Seçimi Nasıl Yapılır?

Bir ev dekorasyonu için uygun ürünlerin bir arada kullanılması evinizdeki bütünlük sağlamak adına son derece önemlidir. Tercih edeceğiniz kapı modelleri de evinizin daha şık ve ferah bir hale gelmesine yardımcı olacaktır. Evlerde sıcak ve en huzurlu bir görüntü vermesi amacıyla ahşap kapı modelleri sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra, evinizin bütünlüğünü sağlamak adına farklı renklere sahip ürünler de beğeninize sunulmaktadır.

Kapı Modellerinde Temizlik ve Bakım

Evlerinizde bulunan kapıların her zaman yeni ve güzel görünmesi için doğru şekilde bakım yapılması gerekir. “İç kapılar nasıl temizlenir?” sorusuna doğru cevap verebilmek için öncelikle kapınızın hangi malzemelerden üretildiğinin bilmenizde yarar vardır. Genelde iç mekanlarda ahşap ürünler tercih edildiği için nemli bezle temizlemek ve kapı üzerinde çok fazla su kalmamasını sağlamak hem temiz bir görüntü oluşmasını hem de kapınızın daha uzun ömürlü hale gelmesini sağlayacaktır.

Kullanım Yerine Göre Tercih Edebileceğiniz Kapı Modelleri

Seçtiğiniz kapının daha işlevsel hale gelebilmesi için öncelikle mekana ve kullanıma uygun olması gerekmektedir. Evlerde bulunan oda kapıları için daha sıcak bir görüntüye sahip olan modellerden yararlanabilirsiniz. Özellikle oturma odası, bebek odası çocuk odası gibi yerlerde tercih edilen ahşap kapı modelleri hem kullanım açısından kolaylık sağlaması hem de bakteri oluşumunu en aza indirgemesi ile öne çıkmaktadır. Öte yandan ses geçirgenliğini en aza indiren kapı tasarımları da oldukça önemlidir. Bu anlamda sağlıklı bir uyku için bebek odalarında veya yatak odası mobilyaları içinde de ses geçirgenliğini en aza indiren modeller tercih edilmektedir. Birbirinden farklı modelleri ile sayısız ürün çeşidinin yer aldığı Tekzen sayesinde dilerseniz siz de sade özellikleri ile rahat kullanabileceğiniz mobilya ürünlerine, dilerseniz daha fonksiyonel kullanımlara sahip olan akordiyon kapılar gibi farklı modellere anında sahip olabilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT