Toplam 17 üründen, 1-17 arası gösteriliyor.

İç Kapılar

Bu kategoride, evinizin dekorasyonunda büyük önem taşıyan farklı çeşitlerdeki iç kapıları bulabilir, özelliklerini inceleyebilirsiniz. Eviniz veya iş yeriniz için istediğiniz tarz ve çeşitteki iç kapı modelleri arasından seçim yapabilir, bütçenize uygun iç kapı fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz modeli Tekzen kalite ve güvencesiyle kolaylıkla satın alabilirsiniz.

 

Son derece dayanıklı ve sağlam üretilmiş, kaliteli ve aynı zamanda ekonomik iç kapılar arasından, aradığınız özelliklere göre seçiminizi yapabilirsiniz. Evinizin dekorasyonu ve görüntüsünde büyük rol oynayan kapı seçimini yaparken Tekzen kalitesine güvenebilirsiniz. Sağlam ve güçlü malzemeler ile yapılan iç kapı çeşitleri, dışarıdan gelecek tüm baskı ve darbelere karşı dirençli olmanın yanı sıra ses ve ısı yalıtımı özelliğine de sahiptir. Kaliteli menteşe ve kilit sistemlerine sahip kapılar, uzun yıllar güvenle ve ilk günkü kalitesiyle kullanılabilir.

 

İç kapı modelleri arasından, suya ve neme karşı oldukça dayanıklı olan akordiyon kapıları tercih edebilirsiniz. Özellikle küçük evlerde veya evinizdeki dar alanlarda, size büyük bir kolaylık sağlayan bu kapıların, kurulumu zeminle bağlantı olmadan yapılır ve bu sayede evinizde herhangi bir engel oluşturmaz. Ayrıca evinizde yer tasarrufu sağlayarak, daha geniş ve ferah bir yaşam alanı yaratır. Oldukça pratik kullanımı olan akordiyon kapılar, aynı zamanda evinizin dekorasyonuna uygun, estetik ve ekonomiktir. Aynı şekilde farklı ev tipleri ve farklı ihtiyaçlara göre üretilen camlı iç kapılar ile evinize farklı bir estetik dokunuş getirebilirsiniz. Evinize modern ve ferah bir hava katacak iç kapılar, aynı zamanda oldukça sağlam ve kaliteli malzemeden üretilmiştir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT