Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Baston Bebek Arabaları


Baston bebek arabası kullananlar, bu arabaların kolay sürülen, hafif, katlanabilir, ergonomik, bagajda fazla yer tutmayan modeller olduğunu bilirler. Siz de dilediğiniz ihtiyaca yönelik, farklı model ve renk seçenekleriyle baston pusetlere buradan ulaşabilirsiniz.

 

Aradığınız baston bebek arabasında, tam kapanabilir tente, kademeli sırt dayanağı, emniyet kemeri, ön ayak uzatması, alt sepet, teker frenleri, ayarlanabilir ön bar... İhtiyaç duyduğunuz özellik hangileri ise, hepsine Tekzen ürün çeşitliliğinde ulaşabilirsiniz. 'Baston bebek arabası ne zaman kullanılır?' diye düşünenler de bebekleri oturmaya başladığı dönemden itibaren seçimlerini rahatlıkla yapabilirler. Su geçirmez tenteli, uzun süre garantili, alüminyum konstrüksiyonlu, dikey katlanabilir, geniş alt sepetli, çift yönlü birçok farklı model, Tekzen kalitesiyle beğeninize sunuluyor. Ayrıca uzun ömürlü, ergonomik, hafif, kullanışlı, tek ya da çift yönlü baston bebek arabaları da anne-babaların seçimini bekliyor. Farklı baston bebek arabası modelleri, kaliteli alışveriş platformu Tekzen'de.

 

Bebek güvenlik ürünlerinden çocuk odasına, bisikletten park yatağa aradığınız her şey Tekzen anne bebek oyuncak kategorisinde sizi bekliyor. Kanz, Tripper, Bordo, Cyristal Baby, Sunny Baby ve Drago Baby markalarının ürünlerine Tekzen'le ulaşabilirsiniz. Ayrıca aradığınız travel sistem, ikiz ve üç tekerlekli araba çeşitlerine de buradan ulaşabilirsiniz. Baston bebek arabası seçiminizde önceliğiniz ekonomik olması, kullanışlılık ya da ergonomik tasarımsa, yazın ve seyahatte ikinci bir araba kullanmak istiyorsanız, büyüyen çocuğunuzun ihtiyaçları için baston arabaları tercih ediyorsanız, Tekzen'in zengin ürün alternatiflerinden birini seçebilirsiniz.

 

Biberon ya da suluk bölmesiyle çocuğunuzun içecek ihtiyacını her an karşılayabileceğiniz, sürüş kolaylığı sağlayan, hafif alaşımlı metal gövdesiyle kullanışlı ve anneler için uygun modeller de Tekzen'de beğenilerinize sunuluyor. Puset ve bebek arabası almak isteyenler için de doğru adres Tekzen!

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT