Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Travel Sistem Bebek Arabaları


Travel Sistem Bebek Arabası Modelleri

Anne & Bebek & Oyuncak ürün grubunda yer alan bebek arabaları, bebeklerle dışarı çıktığınızda büyük bir kolaylık sağlıyor. Zengin seçenekleri ve fiyat aralığı ile farklı bütçelere uygun arabalar herkesin ihtiyaçlarına cevap verebilecek yeterliliktedir. Çocuklar için tasarlanan seyahat arabalarında renk seçeneğinin fazla olması ebeveynlerin ve çocukların zevklerine karşılık verebiliyor.

Travel Sistem Bebek Arabası Nasıl Olmalı?

Onlarca marka ve model arasından bebek arabası seçerken bebeğinizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmalısınız. Bebeğin konforlu olması sizin de dışarıda rahat etmenizi sağlar. Fonksiyonelliğini ek aparatlar ile de güçlendiren seyahat arabaları içerisinde çift yönlü modeller öne çıkıyor. Tekzen bebek arabası kalitesi ile de fark yaratıyor. Araba seçimi yaparken bebeklerin yaşını dikkate almalısınız. Uzun süreli bir kullanım istiyorsanız dayanıklı modelleri değerlendirebilirsiniz.

Kaliteli bebek arabalarında olmazsa olmaz bazı detaylar mevcut. Öncelikle tekerlerinin dayanıklı olması gerekir. Ayrıca araba pasif durumdayken tekerleri sabit tutacak bir emniyet mekanizmasının bulunduğundan emin olmalısınız. Hareket kabiliyeti yüksek modeller için üç tekerlekli arabaları inceleyebilirsiniz.

Travel Sistem Bebek Arabası Nasıl Katlanır?

Travel Sistem bebek araba modelleri birbirinden farklı özelliğe sahip olduğundan arabaların katlanma sistemi de farklılık gösteriyor. Fakat bebek arabalarının pek çoğu kullanım sonrasında tek hamle ile kolay bir şekilde katlanabilir. Seyahat sistem bebek arabaları, ayak yardımı sayesinde açılıp kapatılabiliyor. Satın aldığınız modelin kullanma kılavuzunu inceleyerek ürünü en doğru biçimde kapatabilirsiniz. Talimatlara uygun kullanım arabaların ömrünü de uzatır.

Tekzen ürün grubundan satın alacağınız her bir modeli katladıktan sonra rahatlıkla arabanızın bagajına yerleştirebilirsiniz. Bebek arabasını kullanmadığınız dönemlerde katlamanız halinde yer bakımından da avantaj elde edersiniz. Katladığınızda baston görünümünü alan bebek arabalarını kapalı haliyle taşımanız kolaylaşır. İkiz bebek arabaları da diğer ürünler gibi tek seferde katlanma özelliği ile tasarlanır.

Travel Sistem Bebek Arabası Nasıl Temizlenir ?

Günlük hayatta ebeveynlerin yaşamını kolaylaştıran bebek arabalarında hijyen oldukça önem taşır. Bebeklerin kendini güvende hissetmeleri anne babaların da öncelikli tercihleri arasında yer alır. Gerekli bakımları yapılmadığında çeşitli hastalıklara davetiye çıkaran arabalar belli aralıklarla temizlenmeli. Arabanın çıkabilen kumaş parçalarını 30 derece ısıda çamaşır makinesine atarak yıkayabilirsiniz.

Fakat güneşlik kısmını makineye atmanız tavsiye edilmiyor. Aldığınız bebek arabasının kullanma kılavuzunda arabanın su ile yıkanabileceğini söylüyorsa arabayı fırçayla temizleyip suya tutabilirsiniz. Yıkama işleminden sonra ürünün metal kısımlarının kurutmalısınız. Aksi halde pas tutma problemi ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Kuruması için güneş altında da kalmaması gerekir. Güneşte kalması ürünün renginin çabuk yıpranmasına neden olabilir. Yıkama işleminden sonra kurutma işlemine de özen göstermelisiniz.

Bebek Arabası ve Fiyatları

Bebek arabaları, tek yön ve çift yön özelliği ile tasarlanıyor. Çift yönlü ürünlerde sürüş esnasında dilerseniz bebeğinizi görme imkanı bulursunuz. Arabaların fonksiyonel özellikleri ve ek aparatlarına bağlı olarak fiyat farkı da görülüyor. Bütçenizi yormadan Tekzen kalitesi ile alabileceğiniz seyahat arabalarında kaliteli malzemeler kullanılıyor. Kalite ve tasarım bir arada sunuluyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT