Toplam 70 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Travel Sistem Bebek Arabaları


Tekzen anne & bebek & oyuncak kategorisinin altında bulunan travel sistem bebek arabaları bölümünde, birbirinden güzel bebek arabası ve ana kucağı setlerini bulabilirsiniz. Yeni doğan döneminden itibaren 3- 4 yaşına kadar rahatlıkla kullanılabilen modüler bebek arabaları ve özellikle ilk ayların vazgeçilmezi ana kucaklarını bu kategoride ayrıntılı şekilde inceleyebilirsiniz.


Bebek ile seyahatin en temel unsuru olan bebek arabaları ve tamamlayıcıları pusetlerden oluşan travel sistem bebek arabası modelleri; hem ekonomik, hem de birbirini tamamlayan şık tasarımları ile göz dolduruyor. Hızla büyüyen bebeğinize her aşamada uyum sağlayacak ve rahatlıkla kullanılabilecek bebek arabalarına, en kaliteli ve fonksiyonel modeller ile buradan ulaşabilirsiniz.


Yeni doğan döneminde bebeğin hassas iskelet yapısına uygun olarak tasarlanmış, omurga destekli ana kucakları, dilerseniz elde taşımaya dilerseniz bebek arabasına takılmaya uygun şekilde tasarlanıyor. Bu özelliği ile kolaylıkla çıkartılıp takılan modüller, bebeği huzurlu ve güvenli bir şekilde, rahatsız etmeden taşımaya imkan veriyor. Özellikle ilk aylarda bebeğin fiziksel gelişimi için oldukça önemli olan ergonomik ana kucakları, hastane çıkışından itibaren evde, dışarıda ve otomobilinizde oto koltuğu olarak kullanılabiliyor. Plastik, alüminyum, titanyum ve daha bir çok dayanıklı malzeme ile geliştirilmiş travel sistem setler her ihtiyaca ve zevke yönelik olarak birbirinden güzel modeller ve renkler ile burada beğeninize sunuluyor.


Kolay temizlenen, leke tutmayan kumaşlar ile hazırlanan pusetler, tek elle kolaylıkla katlanan bebek arabaları annelerin hayatını kolaylaştırırken, sarsıntıyı önleyici şişme/ dolgu tekerlekler, yarım/ tam kapanan tenteler, çift yönlü kullanılabilen modeller, bebeklerin konforunu ve güvenliğini garanti altına alıyor. İhtiyacınıza yönelik olarak en küçük otomobil bagajına bile rahatlıkla sığacak ölçülerde tamamen katlanan ve kolay açılan portatif modelleri tercih edebilir ya da en engebeli yollarda bile bebeğe titreşimi hissettirmeyen yerden yüksek ve konforlu modelleri satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT