Toplam 5 üründen, 1-5 arası gösteriliyor.

Bebeğinizi büyütürken ihtiyaç duyacağınız pek çok güvenli ve kaliteli ürünü bulabileceğiniz Anne & Bebek & Oyuncak kategorisinin bebek arabaları bölümünde birbirinden işlevsel ve güvenli tek yön bebek arabası modellerini bulabilirsiniz.


Chicco, Quinny, Prego, Tripper, Baby2go gibi kullanıcılarından olumlu yorumlar almış ve severek kullanılan markaların ürünlerini inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz markaya göre filtreleme yaparak bebeğiniz ve kendiniz için en uygun ürünü bulabilirsiniz. Tek yön bebek arabası modelleri arasında baston puset, pratik puset, standart puset gibi ihtiyacınıza göre özelleşmiş modeller bulunuyor. Kullanım amaçlarınıza ve kriterlerinize göre seçim yapabilirsiniz.


Bebeğinizi temiz havada sık sık gezdirmeyi planlıyorsanız ve sizi yormayacak hafif bir ürün istiyorsanız baston tarzı tek yön bebek arabaları ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayabilir. Kolay taşınıp katlanması, pratik ve hafif olması bu ürünlerin öne çıkan özellikleri olarak göze çarpıyor. Araç bagajı çok büyük olmayan, merdiven gibi engellerde rahat etmeyi düşünen, bebeği kalkıp yürümek istediğinde arabayı hızlıca katlamak isteyen ebeveynler genellikle bu kullanışlı baston pusetleri tercih ediyor.


Standart pusetlerde ise bebeğiniz uyuduğu zaman ayarlayabileceğiniz arka panel hayat kurtarıcı oluyor. Bu ürünlerin ergonomik iskelet yapıları bebekler rahat hareket ediyorlar ve diledikleri zaman kolayca uykuya dalabiliyorlar. Kullanılan malzemeler bebeğinizin konforunu arttırıyor. Geniş iç hacimleri sayesinde bebeğiniz rahatça oturabiliyor. Uykuya daldığında veya etrafı seyrederken ayarlanabilir emniyet kemerine bağlı olacağından güvenle kullanılabiliyor.


Tek yön bebek arabaların altında bulunan sepetlerde ister sizin ister bebeğinizin eşyalarını taşıyabilirsiniz. Farklı modelleri inceleyerek değişik sepetli modelleri görebilirsiniz. Tekzen kalitesi ve güvencesiyle sunulan bu ürünlere kolaylıkla göz gezdirip detay için seçtiğiniz ürünün üzerine tıklayabilir ve beğendiğiniz ürünü hemen satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT