Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Arnica KB42600 Karizma EB260 Erkek Bakım Seti
Ürün Özellikleri:
Burun kılı ucu ve traş


Detay bıçakları


Ölçü tarakları


Şarj edilebilir çok fonksiyonlu saç kesme makinesi


Kesme başlığı


Tıraş başlığı


Hassas kesim başlığı


Burun/Kulak kılı kesme başlığı


Sakal kesim başlığı


Kablosuz kullanım


Paslanmaz çelik bıçaklar


Sakal kesme başlığı için 4x bağlantı tarağı (3mm, 6mm, 9mm, 12mm) kesme başlığı için 1x tarak, 1x temizleme fırçası, 1x adaptör ve 1x şarj altlığı


Garanti Süresi: 24 AyBakımlı olmaya özen gösteren erkeklerin günlük kişisel bakım ihtiyaçlarını tek bir cihaz ile karşılamalarını sağlayan Arnica Karizma EB260 Erkek Bakım Seti, pratik kullanımı ile her erkeğin kalbini kazanıyor.

Birden fazla fonksiyonu tek bir cihazda buluşturan Karizma EB260 Erkek Bakım Seti, erkeklerin kişisel bakım konusunda ellerinin altındaki en büyük yardımcıları oluyor. Tamamı paslanmaz çelikten üretilmiş olan detay bıçakları, kesme başlığı, hassas kesim başlığı, sakal kesim başlığı ile tıraş başlığının yanında burun ve kulak kılı kesme başlığı da bulunan cihazla ihtiyaç duyulan tüm işlemler gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca sakal kesme başlığı için 3mm, 6mm, 9mm, 12mm ebatlarında dört adet bağlantı tarağı ve kesme başlığı için de 1 adet tarak bulunuyor.

Kutu içeriğinde 1 adaptör, 1 şarj altlığı ve 1 temizleme fırçası bulunan çok fonksiyonlu, siyah renge sahip Karizma EB260 Erkek Bakım Seti, sahip olduğu şarj edilebilir olma özelliği sayesinde kablosuz da kullanılabiliyor. Siz de bu fonksiyonel ürünü dilerseniz hemen şimdi satın alarak istediğiniz her yere götürebilir ve ihtiyaç duyduğunuz her an pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Arnica KB42600 Karizma EB260 Erkek Bakım Seti

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT