}
Ürün Kodu: 2871197

Trotec Pac 4700 Mobil Klima

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Ürünümüz stoğa girdiğinde haberdar olmak için önce üye girişi yapmanız gerekmektedir

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

TROTEC PAC 4700 X KLİMA CİHAZI

Yüksek soğutma kapasitesi sayesinde büyük mekânlar için idealdir


PAC 4700 X klima cihazı, 4,7 kW'ye kadar devasa soğutma kapasitesi ile 155 m³ büyüklüğe kadar mekânların hızlı şekilde soğutulması için tasarlanmıştır. Hava filtreleme ve nem alma dahil tüm teknolojiler kompakt bir dış gövde içine yerleştirildiği için, klima cihazı rahatça taşınabilir ve neredeyse tüm iç mekânlarda kullanılabilir. 


PAC 4700 X, emilen havayı filtreler ve soğutulmuş ve nemi alınmış şekilde odaya geri verir. Soğutma sırasında, oda havasından saatte 1,5 litreye varan miktarda nem çekilir. Cihaz, oda havasından çekilen ısıyı ve nemi esnek bir atık hava hortumu üzerinden dışarı verir; bu sayede pencerelerin veya kapıların sadece aralanarak açılması yeterli olur.


Bu klima cihazı, mikroişlemci kontrolü sayesinde örn. cihazın otomatik olarak zaman gecikmeli şekilde açılıp kapatılabildiği zamanlayıcı fonksiyonu gibi çok sayıda ek seçenek sunar. PAC 4700 X, tercihe bağlı olarak kontrol paneli veya birlikte verilen kızılötesi uzaktan kumanda ile kumanda edilir.


Mobil Klima PAC 4700 X


Mobil klima PAC 4700 X, ilk etapta oda soğutması içindir. Bununla beraber havayı filtreler, nemini alır ve hoş oda iklimi sunar.


Havalandırma modunda cihaz ek olarak oda havasını soğutmadan deveran ettiriyor. Nem alma modunda oda havasından nem çekiliyor. Cihaz tam otomatik çalışır ve mikro prosesor ayarı sayesinde sayısız opsiyonel özellikler sunar, örneğin cihaz zaman ayarlayıcısı ile otomatik olarak gecikmeli açılıp kapatılabilir

Mobil klimanın kontrolü rahatlıkla kumanda tablosu üzerinden veya beraberinde gönderilen kızılötesi kumanda aracılığı ile gerçekleşir.

Cihaz çok kapsamlı, esnek ve kusursuz uygulamalar için tasarlanmıştır. Kompak boyutları sayesinde rahatlıkla taşınabilir ve her kapalı alanda kullanılabilir.

Mobil klima PAC 4700 X oda havasının ısısını çekmekle havayı soğutuyor. Çekilen sıcaklık çıkış hortumu aracılığı ile dışarıya verilir, soğutulan hava odaya bir fan aracılığı ile iletilir.


Oluşan yoğuşmuş su buharlaştırılan sıcak kondansatöre damlar, orada buharlaşır ve hortum üzerinden dışarıya taşınılır.

Mobil klima PAC 4700 X, aktif kömür filtresi ile havadaki tozları yükler ve bakteri oluşumunu engeller.


Teknik bilgiler:

Enerji verimlilik sınıfı: A

Tam yük esnasında enerji verimlilik sınıfı (ne kadar yüksek, o kadar iyi): 2,6 EER

Soğutma' da yıllık enerji tüketimi*: 645 kWh

Tipi: mono blok cihaz

Uygun olduğu oda büyüklüğü: yaklaşık 155 m³ yada 62 m²

Soğutma kapasitesi: maks. 4,7 kW (16.000 btu)

Nem alma kapasitesi: maks. 1,5 l / saat

Hava debisi: maks. 550 m³/saat

Maks. güç tüketimi: 1,8 kW

Giriş voltajı: 230 V / 50 Hz

Ses seviyesi: 1/2/3 (mesafe 1m):-/ 53 / 55 / 57 db(A)

ISO 3745:2012 normlarına göre ses emisyonu: 65 dB (A)

Hava çıkış hortumu, uzunluk / Ø: 1.380 mm / 142 mm

Ebat (U x G x Y): 422 x 443 x 825 mm

Ağırlık: 35 kg

Zamanlayıcı: 1-24 saat

Çalışma sıcaklığı: 18°C - 32°CMobil klimalar – Konforlu soğutma makineleri

Aklınızda olsun: Hortumsuz, soğukluk oluşmaz!


Klimaların hortumsuz kullanım görselleri yüzünden kafanızı karıştırmayın - her zaman görünmesede, bir hortum şarttır!

Neden? Çok kolay:


Profesyonel klimalar dünya çapında basınçlı soğutucu sistemlerdir. Bunlar soğukluk ve sıcaklık üretirler - değiştirilemez fizik. Üretilen soğukluk arzu edilir fakat sıcaklık istenmez. Bundan dolayı dışarı yönlendirilmelidir.


Split cihazlarında otomatik olarak dışarı aktarılır, çünkü sıcaklık kurulan kondansatöre yönlendirilir. Buna rağmen bu cihazlarında, soğukluk transferini gerçekleştiren soğutucu madde için bir bağlantı hattına ihtiyaçları vardır.


Monoblok tasarımlarında sıcaklık genel olarak cihazdadır ve bundan dolayı iç mekan havası ile bir araya gelmeden, dışarı aktarılmalıdır.


Tüm görsellerde göze çarpmasa bile, bunun için bir hava çıkış hortumu gereklidir ve piyasada bulunan tüm monoblok klimaların sabit bir teslimat parçasıdır.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Trotec Pac 4700 Mobil Klima

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT