Ürün Kodu: 2784618

Royal Canin X-Small Junior Minik Irk YavruKuru Köpek Maması 1,5 Kg

En geç 21 Şubat Cuma günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
168,90 TL  (KDV Dahil)
21,11 TL x 8 Ay

Ürün Özellikleri


Royal Canin X-Small Junior Minik IrkYavru Kuru Köpek Maması


1.5 Kg minik köpek cinslerinin yavru köpekleri için özelgelitşirilmiş bir üründür. Bu ürünün içeriğindeki bitkisel yapılar köpeğe veürüne çok fazla fayda sağlar. Küçük köpeklerin ağız yapıları büyük köpeklerdenfarklıdır. Bu nedenle bu mama da bu küçük köpeklerin ağız yapılarına özelolarak hazırlanır. Bu mama küçük köpek yavruları on aylık olana kadarkullanılır. Bu mama küçük köpekyavrularının bağışıklık sistemini güçlendirir ve bağırsak florasını dadüzenler. Bu mama küçük yavruların tam da ihtiyaç duyduğu dönemin özellikerinegöre üretilir. Oldukça sağlıklı ve yararlı bir mamadır. Bu mama bir başkadır.Diğer mamalara benzemez.

Royal Canin X-Small Junior Minik IrkYavru Kuru Köpek Maması 1.5 Kg  yine diğer mamalargibi pirinç, kümes hayvanı eti, hayvansal yağ, mısır gluteni, pancar küspesi,mineraller ve daha sayısız bir çok yararlı madde ieçrir. Bunların hepsi birköpeğin gelişimi ve sağlığını korumasında çok önemli maddelerdir. Bu maddeler sayesindeköpeklerçok iyi gelişir. Bu gelişime katkı sağlayan besinler işte burada yazar. Siz deköpeğinize bu besinlerden takviye edin. Her köpek iyi beslenmeyi hak ediyor.Bir çok besin takviyesi başka hiç bir mama sayesinde verilemez. Özel olarakhayvanın ihtiyaçları düşünülmüş ve buna göre hareket edilmiştir. Bu köpekmamaları çok kaliteli ve dünyanın en iyi mamalarıdır. Köpeğinizin sağlığı bellibir yaştan sonra daha da önemli bir hale gelmek zorunda.  Köpeğiniz yaşlanmadan besin takviyesinisağlam yapın ki yaşlılık belirtileri oluşmasın.

RoyalCanin X-Small Junior Minik Irk Yavru Kuru Köpek Maması 1.5 Kg küçük yavru köpeklerinin bütün besinihtiyaçlarını karşılar. Yavru köpeklerinin tüm gelişmi bu mama ile kolaysağlanır.

Mamanın İçeriği

Dehidreedilmiş kümes hayvanları eti, pirinç, mısır, mısır gluteni, hayvansal yağlar,bitkisel proteinler, hidrolize edilmiş hayvansal proteinler, pancar küspesi,mineraller, soya yağı, psyllium kabuk ve tohumları, balık yağı,fructo-oligo-saccharides, hidrolize edilmiş maya (mannan-oligo-sakkaridkaynağı), kadife çiçeği ekstresi.


Mamanın Analizi

Ham protein% 31,00, ham yağ % 20,00, kül % 7,10, ham lif % 1,50, vitamin A 21.800 IU,vitamin D3 1000 IU, demir 46 mg, iyot 4,6 mg, bakır 9 mg, manganez 59 mg, çinko178 mg, selenyum 0,08 mg.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Royal Canin X-Small Junior Minik Irk YavruKuru Köpek Maması 1,5 Kg
 
168,90 TL (KDV Dahil)
21,11 TL x 8 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT