Toplam 1561 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Modern Avizeler


Modern Avize Modelleri

Ev dekorasyonunun vazgeçilmez parçalarından olan avize modelleri, Tekzen kalitesi ve güvencesiyle beğeninize sunuluyor. Onlarca farklı tasarım, malzeme ve renk seçeneği bulunan avize çeşitlerini, elektrik & aydınlatma kategorisinde bulabilir, eviniz ya da işletmeniz için en ideal seçimi yapabilirsiniz.


Avize Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Avize seçiminde dikkat edilmesi gereken pek çok nokta vardır. Bunlardan ilki, avizenin kullanılacağı odanın ışık seviyesidir. Eğer odanız yeterince ışık almıyorsa ya da geniş bir alana sahipse, ikili avize ya da diğer çoklu avize modellerini tercih ederek daha fazla aydınlık elde edebilirsiniz. Küçük ve ışık alan bir oda için tekli modern avizeler yeterli olacaktır.


Önem arz eden bir diğer nokta ise avizenin fonksiyonel olmasıdır. Alçak tavanlı mekanlarda uzun sarkıt avizelerin kullanılması, odayı olduğundan da alçak gösterebilir. Bu tarz mekanlar için tavana yapışık Apliqua tavan avizeleri gibi modeller daha idealdir.


Modern Avize Seçiminin Dekorasyondaki Önemi Nedir?

Avize seçiminde modern, rustik, vintage, klasik ve post-modern gibi pek çok tarzda ürünü tercih edebilirsiniz. Buna karar verirken odanın diğer eşyalarının tarzını da dikkate almak gerekir. 1960'ları andıran retro bir odada modern avize çeşitleri kullanmak zıtlık yaratabilir. Bu sebeple, alanı bütünleyecek seçimler yapmak önemlidir.


Ofis, şirket gibi iş yerleri için ise profesyonel ve minimalist görünüm elde etmek için modern avizeler idealdir. Avonni tek renk avizeler ya da geometrik görünümlü avizeler bu tarz için tercih edilebilir.


Kullanım Alanına Uygun Avize Nasıl Seçilir?

Kullanım alanına göre avize seçmek için önceliklerin belirlenmesi gerekir. Eğer önceliğiniz kolay temizlik ise minimum detaya sahip cam ve metal avize modellerin avize modellerini kullanabilirsiniz. Verniksiz ahşap modeller ve girintili modeller temizlik açısından zorlayıcı olabilir.


Önceliğiniz, verimli aydınlatma elde etmek ve ışıktan mümkün olduğunca yararlanmak ise açık renkli ve şeffaf malzemelerden üretilen avizeleri tercih ederek maksimum ışık elde edebilirsiniz. Spor avize modelleri ise, hem görünüm hem de yapı olarak genç odaları ve modern salonlar için tercih edilebilir.


Avize Bakımı ve Temizliği Nasıl Yapılır?

Avize temizliği her ne kadar ürünün malzemesine göre değişiklik gösterse de, çoğunlukla günlük temizlik ürünleri ile temizlenebilir. Çok kirli olmayan avizeler için nemli bir bez yeterli olacaktır. Çabuk yağ tutan mutfak avizeleri için deterjan kullanılabilir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT