Ürün Kodu: 2784505

Hills Puppy Mini Chicken Küçük Irk Yavru KuruKöpek Maması 3 Kg

En geç 26 Şubat Çarşamba günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
262,90 TL  (KDV Dahil)
32,86 TL x 8 Ay

Ürün Özellikleri


Hills Puppy Mini Chicken Küçük Irk Yavru KuruKöpek Maması 3 KgKüçük rklar, yetişkinliğe geldiğinde 10 kilogramı aşmayan köpeklerdir. Genelde avcılıkta kullanılan Dachshund gibi ırklardan türemişlerdir. Esasında refakat köpekleri de diyebiliriz. Çoğu zaman yaşam alanları kapalı alanlardır. Gezintileri şehirlerdir. Gelişimleri 8-10 ayar asındadır ve çok çabuk gelişirler. Büyük ırklara göre daha uzun yaşarlar.Minik ırk yavrularının ilk altı aylık döneminde günde ortalama 20 gr alması beklenir. Kısa büyüme döneminde aşırı kilo, diş yapısı, sindirim yeteneği ve yaşam şekli dikkat edilmesi gereken önemli özelliklerdir. Hill’s küçük ırk Yavru Köpek kuruköpek Maması 3 kg’ lık paketlerindeki kuru mamalarla sağlığını kontrol altına alabilirsiniz.

Bazı mini ırk yavrularında süt dişlerinin boyutu küçük olmaktadır. Sütdişlerini 4. ve 6. ayda kalıcı dişlerle değiştirse bile, mama tanelerininboyutu ve yapısı dişlerine uyumlu olmalıdır. Hill’sküçük ırk Yavru Köpek kuru köpek Maması 3 kg köpeğinizindişlerini zorlamadan sindirimini yormadan üretilir. Gönül rahatlığıylaverebilirsiniz. Köpeğinizin dişlerini yakından takip etmelisiniz. Mini ırklardaha çok diş sorunlarına maruz kalmaktadırlar. Dişler iyi gözlemlenmediğitakdirde kalıntılar köpeğinizin ağzında bakterilere ve hastalıklara yolaçmaktadır.

Sütten kesilenyavrunun sindirim yeteneği azalmaktadır. Laktozu sindirmekte zorlanmaya başlarve yavaş yavaş tahıl, nişasta guruplarını sindirmeye başlar. Diyetsel beslenme,doğal yemek yemelerine katkıda bulunurken, düzenli büyümeyi desteklemeli,çenesine ve dişlerine uygun besinler tüketmesi ve sağlıklı beslenmesi anlamınagelir. Bazen mini ırkların değişken iştahları şişmanlamalarına ve bununlabirlikte hastalanmalarına sebep olabilir. Doğru ve onlar için üretilmiş özelmamaları kullanmanız bu yüzden önemlidir. 

Hills küçük ırkYavru Köpek kuru köpek Maması 3 kg sağlıklı ve zengin vitamin desteğiyle bütün busağlık sorunları için bire birdir. Mini ırkların erken büyümesinden dolayı, yağdokusu gelişimi çok erken başlar bunun içinde doğru mama kullanmak şarttır.


 

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Hills Puppy Mini Chicken Küçük Irk Yavru KuruKöpek Maması 3 Kg
 
262,90 TL (KDV Dahil)
32,86 TL x 8 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT