Ürün Kodu: 2784507

Hills Mini Chicken Küçükırk Yaşlı Köpek Maması 3Kg

En geç 20 Şubat Perşembe günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
262,90 TL  (KDV Dahil)
32,86 TL x 8 Ay

Ürün Özellikleri

Dostunuzun ömrünü uzatır

Kuşkusuz ki can dostlarımızınen önemli ihtiyaçlarından bir tanesi beslenmeleridir. Dostlarımız ne kadarkaliteli mamalarla beslenirlerse o kadar sağlıklı olurlar ve ömürleri o dereceuzar. Köpeklerimizin yaşlılık zamanlarında da yediklerine çok dikkat etmemizgerekir. Köpeğimizin bu dönemdeki beslenmeleri, çok hassas olan sağlıklarınıdoğrudan etkiler. O yüzden doğru besini tercih etmemiz çok önemlidir. Eğerköpeğiniz küçük ırk bir köpekse, Hills Mini Chicken Küçük Irk Yaşlı KöpekMaması 3 kg, köpeğinizin yaşlılığı adına en iyi tercih.

 

www.sitemizden sitemizden rahatça elde edebileceğiniz Hills Mini Chicken Küçük Irk Yaşlı KöpekMaması 3 kg, köpeğinizin yaşlılık dönemini en iyi şekilde geçirebilmesiiçin formüle edilmiştir. Yaşlı köpekler için çok sağlıklı olan bu mamaköpeğinizin her türlü besin ihtiyacini karşılamasına yardımcı olur. Hills’in yaşlı köpekler için ürettiğibu mama, 7 yaş ve üzeri küçük ırk köpeklerin özel besin maddeleri gereksiniminikarşılamak için üretilmiştir. Can dostlarımıza mükemmel bir lezzet ve dengelibir beslenme sağlayan bu mama, içerisinde barındırdığı yaşlı köpeklerin almasıgereken maddelerle köpeğinizin sağlığını dengeler.

 

Hills Mini Chicken Küçük IrkYaşlı Köpek Maması

 

Bilindiği gibi köpekleryaşlanmaya başladıkça böbrek fonksiyonlarında gerilemeler meydana gelir. Yiyeceklerdeaşırı fosfor ve tuz alınması, dostlarımızın böbreklerinde zedelenmeye yolaçarken kalp problemlerinin daha da kötüleşmesine sebep olan kan basıncınınartmasına neden olur. Hills Mini ChickenKüçük Irk Yaşlı Köpek Maması 3 kg, bu maddelerin dengesini dostunuz içintam ölçüde sağlayarak sizinle daha fazla yaşayabilmesi için üretilmiştir. Bumama aynı zamanda, köpeğinizin yaşlılıkta boy veren eklem problemlerine karşıglukozamin ve kondroitin sülfatla zenginleştirilmiştir. Bu maddeler dostunuzuneklem sağlığına olumlu yönde etki eden maddelerdendir. Tavuk, mısır, karaciğer,pirinç, balık gibi maddelerle zenginleştirilmiş bu mama, dostunuzun yaşlılığıiçin idealdir.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Hills Mini Chicken Küçükırk Yaşlı Köpek Maması 3Kg
 
262,90 TL (KDV Dahil)
32,86 TL x 8 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT