Ürün Kodu: 2784517

Hills 7+Senior Lamb Orta Irk Yaşlı KuzuluKuru Köpek Maması 3Kg

En geç 4 Mart Çarşamba günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
350,90 TL  (KDV Dahil)
38,99 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri


Hills 7+Senior Lamb Orta Irk Yaşlı KuzuluKuru Köpek Maması 3Kg


Hills Köpeklerimizin Sağlıklı Beslenmeleri İçinYapılması Gerekenler

Köpek beslerken çok dikkatlive hassas olunması gerekmektedir. Düzensiz ve sağlıksız besinler ve mamalar ilebeslenilen köpeğimizde bazı rahatsızlıklar gözükmektedir. Bağırsak ve miderahatsızlıkları diş problemleri, ağızda aşırı derecede koku olması gibirahatsızlıkların köpeğimizin kendini kötü ve bitkin hissetmesini sağlamaktadır.Bu tip rahatsızlıklar ile karşılamamak için Hills 7+Senior lamb  Orta IrkYaşlı Kuzulu Kuru Köpek Maması 3 Kg ile köpeğinizin sağlıklı ve dengeli birbesin almasıyla kendisini enerjik hissederek hareketli bir yapıyakavuşmaktadır.

Belli bir yaşın üstündekiköpeklerde beslenme daha önemli olmaktadır. Dengesiz beslenme sonucu fazlakalsiyum yüklemesi yapılan köpek dostlarımızda kemiklerde oluşacakrahatsızlıklar ile kemiklerin zayıf düşmesi görülmektedir. Zayıf düşen kemiklerile görülen fazla kilolar köpeğimizin hareket kabiliyetinin düşmektedir veköpeklerin zayıf düşen kemikleri bu yükü kaldıramayarak kemiklerde kırılmalarve şekil bozuklukları gibi ciddi rahatsızlıklar gözükebilmektedir. Hills 7+Senior lamb  Orta Irk Yaşlı Kuzulu Kuru Köpek Maması 3kgile içerisinde bulunan doğal ürünler ile dengeli protein beslenmesiyapılmaktadır. Doğal ürünler ile zenginleştirilmiş gerçek kuzu etli köpekmaması ile köpeğimizin beslenmesi dengeye girerek daha uzun yıllar sağlıklıyaşamasını sağlamaktadır.

Köpeklerin olgunlukdöneminden sonra beslenmelerine daha çok dikkat edilmelidir. Belli bir yaştansonra köpeklere daha az kalori yemler verilmesi gerekmektedir. Hills 7+Senior lamb  Orta Irk Yaşlı Kuzulu Kuru Köpek Maması 3kgile yaşlı köpeğimizin fazla kalori almadan besleneceği şekilde hazırlanmıştır.Fazla kilo aldırmayan özelliği ile ekstra enerji sağlayarak yaşlı hayvanımızındaha hareketli ve canlı olması sağlanmaktadır. Bağışıklık sistemini güçlendirenbu mama ile hayvanımızın bazı rahatsızlıklara yakalanmaları önlenmektedir. Busağlıklı mamayı www.sitemizdensitesinden rahatlık ile temin edilerek yaşlı hayvanlarımızın daha sağlıklıbeslenmelerini sağlayabilirsiniz.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Hills 7+Senior Lamb Orta Irk Yaşlı KuzuluKuru Köpek Maması 3Kg
 
350,90 TL (KDV Dahil)
38,99 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT