Ürün Kodu: 2784525

Hills 7+ Medium Chicken Orta Irk Yaşlı KuruKöpek Maması 3Kg

En geç 26 Şubat Çarşamba günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
262,90 TL  (KDV Dahil)
32,86 TL x 8 Ay

Ürün Özellikleri


Hills 7+ Medium Chicken Orta Irk Yaşlı KuruKöpek Maması 3Kg


Köpek Mamasında Mükemmeliyet

İnsanların en yakın dostlarıolan hayvanlar artık insanların evlerine kadar girmiştir. Onlar da ailemizinbir parçası olarak gördükten sonra onalar harcayacağımız paralar yapacağımızmasraflar hiç de zor gelmeyecektir. Evcil hayvanlarımız için en iyisiniistemekteyiz. Âdeta evin ufak bir üyesi olan hayvanlarımız yaşamımızın birparçası olmuşlardır. Özellikle sadık kişilikleriyle köpekler insanların enyakın dostlarıdırlar. Minik dostlarımız için en iyisini istemek bizim en doğalhakkımızdır. Bu yünden Hills 7+ MediumChicken Orta Irk Yaşlı Kuru Köpek Maması 3kg minik dostumuzaverebileceğimiz bir ziyafet olarak mama kaplarına koyabileceğimiz en iyimamalardan biridir.

Minik dostlarımızın mutluluğubizim mutluluğumuzdur. Hills 7+ MediumChicken Orta Irk Yaşlı Kuru Köpek Maması 3kg sayesinde onlara vitaminli vedüzenli bir beslenme düzeni hazırlayabiliriz. Bu mama 7 yaş ve üzerindekiköpeklerin gereksinimleri düşünülerek hazırlanmıştır. Köpeklerde insanlar gibiyaşlandıkça gereksinimleri farklılaşmaktadır. Örneğin yaşadıkları böbrekproblemlerini en aza indirebilmek için bu mama biçilmiş kaftan olarakgörülmektedir. İçindeki zengin vitaminler sayesinde köpeğinizin sağlığı herzaman en üst noktada olduğunu hissedeceksiniz. Ayrıca eklem sağlığı içinde çokönemli bir mama olarak raflarda yerini almaktadır. Bu mamaya ulaşabilmek artıkçok kolay. Evinizde oturduğumuz yerden evcil hayvanınızın gereksinimlerinikarşılamak için www.sitemizdenadresinden kolayca temin edebilirsiniz.

Hayvanlarınızın mutluluğusizindi mutluluğunuz olacaktır. Daha uzun ömürlü daha sağlıklı bir köpek sahibiolmak sizindi mutluğunuza mutluluk katacaktır. Çünkü onlar sadece birer hayvandeğil evin birer ferdi olmuşlardır. Köpeğinizin kilosuna göre. Hills 7+ Medium Chicken Orta Irk Yaşlı KuruKöpek Maması 3kg kullanabilirsiniz. Ayrıca köpeğinizin günlük aktivitelisiboyu kilosu mama miktarında belli oranlarda vermeniz gerektiği konusunda sizeyardımcı olmaktadır. Kendiniz için en iyisini istiyorsanız köpeğiniz içinde eniyisini istemelisiniz. Onların size

muhtaç olduğunu unutmayınız.Siz ne verirseniz onu yiyecekleridir. Sizden başka bir yakını olmadıkları içinsiz onlar için en değerlisiniz.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Hills 7+ Medium Chicken Orta Irk Yaşlı KuruKöpek Maması 3Kg
 
262,90 TL (KDV Dahil)
32,86 TL x 8 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT