Toplam 9 üründen, 1-9 arası gösteriliyor.

Buharlı Ütüler


Elektrikli Ev & Mutfak Aletleri kategorisinin altındaki ütüler bölümünde günümüz teknolojisinin en yeni buharlı ütü çeşitlerini bulabilir, güvenilir ütü markaları arasından ihtiyacınıza en uygun olanını seçebilirsiniz. Tefal, Philips, Arzum, Arnica, Braun, Rowenta, Sinbo, King, Arçelik ve daha birçok bilinir markanın buharlı ütü fiyatlarını görebilir, bütçenize göre seçeneklerinizi çoğaltıp değerlendirebilirsiniz.


Günümüzün ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiş, en kısa sürede en hızlı ütü yapan ve ütüyü sevmeyenlere bile külfet yaratmadan başladığı işi çabuk bitiren buharlı ütüler artık her evin ihtiyacı. Gardrobun olduğu her yerde ütü de olmazsa olmazların başında geliyor. Ütü yaparken vakit kaybettiren, yoran ve oyalayan en büyük sorun bir türlü düzelmeyen inatçı kırışıklıklar, en korkulanı ise fişte unutulanlar oluyor. Tekzen’in bu kategorisinde yaşamınızı kolaylaştıran, kırışık avcısı, pratik ve fişini çekmeyi unutsanız bile kendi kendini otomatik kapatan onlarca markadan yüzlerce ürün bulabilirsiniz. Ütü alırken dayanıklılığını ve gücünü ölçmenizi sağlayacak buhar sağlayıcı özelliği, güç performansı, kireç önleyiciliği, damlama önleme sistemleri ve yapışmaz nano teknolojili seramik taban alternatiflerini de ürünlerin üzerine tıkladığınızda görebilir, markalar arasında aynı özellikte ürünlerin fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.


Ayrıca resimleri büyüterek kablosuz ve kablolu buharlı ütü alternatiflerinin şeklini, rengini ergonomisini görebilir, açıklamalardan ütü teknolojilerine eklenen yeni özellikler hakkında da fikir edinebilirsiniz. Tekzen’den yapacağınız ütü seçimi hem bütçenizi hem de içinizi rahatlatacak. Ütü yapmayı sevdirecek en pratik ürünlerle Tekzen’de karşılaşacak, çamaşırlarınızı güvenle ütüleyeceksiniz. Saygın markaların sunduğu en yeni teknolojili ütülerin kalitesi ve güvencesine Tekzen’in sunduğu ayrıcalık da eklenince aldığınız ürün içinize daha çok sinecek.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT