Ürün Kodu: 2858354

Ayas YKA-250B Yuvarlak Kanal Tipi Fan YKA-250B-2K-M

En geç 21 Mayıs Cuma günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
591,50 TL  (KDV Dahil)
65,72 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Ayas YKA-250B Yuvarlak Kanal Tipi Fan YKA-250B-2K-M


Ürün Özellikleri

·Soğuk çekme DKP Sac gövde

·CFD Analizine göre üretilen ve statik balansı alınmış  galvaniz sac radyal pervane

·Gövde elektrostatik toz boya ile korozyona karşı korumalı

·Direk akuple dıştan rotorlu motor

.Emaye kaplı bakır bobin telinden imal edilen motor sargısı

·Duvar bağlantı aparatı mevcuttur

·Hız kontrol cihazı ile hava debisi ve basınç ayarlama imkanı

·Her türlü üretim hatasına karşılık 24 ay garantili

·Yalıtım : Class B

·Koruma sınıfı : IP 44 


Teknik Değerler;

Model: YKA-250B-2K-M

Voltaj: 220 V

Frekans: 50 Hz

Güç: 160 W

Akım: 0,81 A

Kondansatör: 4/400

Devir: 2580 d/d

Hava Debisi: 1320 m3/h

Ses Seviyesi: 54 dB(A)

Ağırlık (kg): 4,80


Teknik Ölçüler;

   A           B           C           D

 238        30         248       320 


Genel Tanım; 

Havalandırma sektöründe Kanal tipi Fan kategorisi altında yer alan; yuvarlak kanal fanı, radyal kanal fanı, kanal tipi fan, kanal fanı, kanal aspiratör, kanal tipi aspiratör gibi farklı terimlerle isimlendirilen; üretici firmaların ise YKA, BDTX, LKT, VENT, TKF, CK gibi kodlar verdiği ürünlerdir. Kanal tipi fanlar; yüksek basınç gerektiren, güçlü hava akımı oluşması istenilen ve düşük ses seviyesi tercih edilen egzoz ve üfleme havalandırmaların da kullanılabilir.

Bu kategorinin teknik adı, geriye eğimli yuvarlak kanal tipi radyal fandır.


Teknik Temel Bilgiler;

Ürünün gövdesi Dkp sactan sıvama tekniği ile üretilir ve elektrostatik toz boyama sistemi ile boyanır. Pervanesi, aerodinamik yapıda olup hesaplamaları CFD analizleri ile yapılır. Galvaniz sacdan üretilen pervanelerin dinamik balansı alınır. Ürünün yapısı gereği, fiziken küçük bir yapıdan yüksek güç elde edebilmek için B sınıfı yalıtımlı, IP 44 koruma sınıfına haiz dıştan rotorlu motorlar kullanılmaktadır. Bu motorların, rotor-statörleri silisli saçtan üretilmekte olup, bakır bobin teli ve kendinden yağlamalı rulman kullanılmaktadır.


Kullanım Amacı;

Kanal bağlantılı havalandırma sistemlerinde, iki kanal arasında kullanılan fanlardır. Montaj edilecek olan yüzeyin geometrik yapısı doğrultusunda yuvarlak giriş ve çıkışa sahiptirler. Kanal sistemine doğrudan bağlanarak yer tasarrufu ve montaj kolaylığı sağlamaktadırlar. Ürünün esas kullanım amacı taze hava nakli ve kirli havanın ( çevresel tütün ve sigara dumanı, biyolojik kirli koku, uçucu organik bileşikler, karbondioksit) tahliyesidir.


Kullanım Alanları;

Toplu yaşam mahalleri havalandırma sistemleri, ofis havalandırması, avm havalandırma sistemleri, hastane havalandırma sistemleri, fabrika havalandırma sistemleri, okul havalandırma sistemlerinde kullanılmaktadırlar.


Uygulama Avantajları;

Yuvarlak kanal tipi radyal fanlarının sisteme montajı hızlı ve kolaydır. Stabil basınç seviyesinde, yüksek verimde, düşük sesle çalışmaktadır. Ürünle birlikte bulunan bağlantı aparatı her türlü sisteme montaj ve uyumunu sağlamaktadır. Ürün üzerindeki bağlantı kutusu, elektrik bağlantısını kolaylaştırır. Haricen temin edilebilecek, Hız kontrol ünitesi ile uyumlu olup hava debisi ayarlanabilmektedir. Haricen temin edilebilecek sensörler sayesinde nem, ısı ve duman kontrollü çalıştırılabilmektedir.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Ayas YKA-250B Yuvarlak Kanal Tipi Fan YKA-250B-2K-M

 
591,50 TL (KDV Dahil)
65,72 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT