Toplam 166 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Akülü Araçlar


Akülü Araçlar

Akülü araba modelleri ile çocuklarınızın daha eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Gerçek arabaların birebir modellemesi yapılarak üretilen akülü arabalar kornası, direksiyonu ve ileri geri gitme özellikleri ile çocukların koordinasyon sistemine de katkıda bulunurlar.

Akülü Araçlar Nasıl Çalışır?

Akülü motorlar da bu kategoride bulunan bir başka seçenektir. Motorlar çocukların ayak kaslarının gelişmesine yardımcı olurken dengede durmayı da öğretmeleri açısından faydalıdır. Tıpkı araba çeşitlerinde olduğu gibi motorlarda da ses ve yönlendirme sistemleri bulunur. Bazı modellerin ön kısımlarında ışıklı paneller ile hareketlilik sağlanır.

Şarj edilen akülü arabaların sürüş süresi, üzerinde bulunan akünün gücüne göre değişir. Ayrıca her arabanın belirli bir taşıma limiti bulunur. Bu limitin üzerinde yük bindirilmesi aracın ömrünü kısaltan faktörlerden birisidir.

Akülü Araçlar Nasıl Şarj Edilir?

Akülü arabaların tamamı kendilerine özel şarj cihazları ile birlikte satılır. Her akünün akım ihtiyacı farklı olduğu için bu şarjlar haricindeki şarj aletlerini kullanmak akünün yeteri kadar şarj olmasını engeller. Akülü araba modelleri kendilerine özgü şarj cihazları ile kullanılırsa daha uzun ömürlü olurlar.

Araçlar ile birlikte verilen kullanım kılavuzunda yer alan talimatlara özen gösterilmesi hem daha güvenli bir sürüş yaratır hem de akülü arabanın uzun süre kullanılmasına imkan tanır. Araçların taşıma kapasiteleri ise 30, 40, 50, 60 kg olmak üzere kademeli değişiklik gösterebilir.

Akülü Araçlar Nasıl Hızlandırılır?

Akülü arabalar belirli hız limitlerinde üretilir. Modifiye edilip ekstra güç kaynağı takarak aracın daha hızlı hareket ettirilmesi sağlanabilir. Ancak bu tür işlemler aracın orijinalliğini bozabilir. Akülü araçlarda çocuk güvenliği ilk öncelikli konudur.

Araç üzerinde çocukların düşmesini önleyecek bağlama sisteminin olmasına özen gösterilmelidir. Genellikle bu konuda 5 nokta emniyet kemeri sistemi biçimi uygulanır. Yaşı büyük olan çocuklar arabaları kendileri kullanabilirler. Küçük yaş gruplarına ise kontrolün ebeveynlerde olduğu uzaktan kumandalı akülü arama modelleri arasından tercih yapılabilir.

Akülü Arabayla Eğlenceye Devam

Pilsan akülü araba ile çocuklarınızın daha keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Anne, bebek ve oyuncak kategorisinde bulabileceğiniz akülü araba modelleri arasında karşınıza çıkacak farklı seçenekler arasından çocuğunuzun zevkine göre bir seçim yapabilir, yeni arabasına kavuştuğu an yaşayacağı büyük mutluluğa ortak olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT