Toplam 171 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Akülü Araçlar


Akülü arabalar, akülü motorlar ve pedallı arabalar gibi çocuğunuzun hareket kabiliyetinigeliştirecek oyuncak araba çeşitleri arasından size en uygun modeli seçmek için akülü araçlar kategorisini inceleyebilirsiniz. 

 

3 yaş üzeri çocuklar için tasarlanan, farklı model ve renkleriyle çocukların beğenisini kazanacak akülü oyuncak arabalar, güvenlik açısından da uygun şekilde hazırlanmıştır. Emniyetli oyuncak akülü arabalar kategorisinde, farklı markaların klasikleşmiş modellerinin yanı sıra traktör, jeep, römork gibi çeşitli modeller de yer almaktadır. Uzaktan kumandalı modellerin yanı sıra pedallı arabalar da çocukların tek başlarına kullanabilecekleri, güvenli bir oyuncak haline gelmiştir.

 

Eğlenceli oyun saatleri için kız ve erkek çocukların seveceği renkte ve görünümdeki akülü araçlar kategorisi ile birlikte akülü motorlar kategorisine de göz atabilirsiniz. Şirin motorlar, ATV’ler, polis motorları gibi pek çok modelin bulunduğu kategoride seçimi çocuğunuzun en sevdiği renkte üretilmiş olan modelden yana kullanabilirsiniz.Akülü araçlar kategorisi altında bulunan pedallı arabalar kategorisinde ise sallanan müzikli attan zincirli traktöre, safari araçlarından yarış araçlarına kadar pek çok çeşitte ve renkte oyuncak arabaları bulabilirsiniz.

 

Çocuk gelişiminde uygulamalı oyun ve aktivitelerin önemi düşünüldüğünde kategoride yer alan ürünler, hem kullanımları ve tasarımları hem de güvenlik ögeleri ile 3 yaş üzeri ve çocuklar için oldukça uygun oyuncaklar arasında yer almaktadır.

 

Siz de çocuğunuzun eğlenceli dakikalar geçirirken bir yandan da yeni şeyler öğrenmesini desteklemek istiyorsanız anne, bebek ve çocuk kategorisi altında yer alan akülü araçlar kategorisini inceleyebilirsiniz. Çocuğunuzun seveceği ürünü, bütçenize uygun seçenekler arasından seçerek Tekzen kalitesi ve güvencesiyle kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT