Toplam 5 üründen, 1-5 arası gösteriliyor.

Eğitim & Bilim Oyuncakları


Gerok 0634 Sevimli Kule
Gerok 0634 Sevimli Kule
Temin Edilemiyor

Oyuncaklar kategorisinin altında bulabileceğiniz Eğitim & Bilim Oyuncakları bölümünde bulunan ve birçok farklı modeli olan zeka geliştirici özelliğe sahip oyuncak modelleri ile çocuğunuzun veya sevdiklerinizin eğlenerek öğrenmesini sağlayabilirsiniz.


Kaliteli ve sağlıklı malzemeler kullanılarak geliştirilen eğitici oyuncaklar ile çocuk eğitimi daha eğlenceli hale geliyor. Bu sayede çocuklar hem oyun oynama hem de öğrenme şansı elde ediyor. Zeka oyuncakları, öğretici boyama kitapları, yaratıcılığı geliştiren kutu bloklar ve satranç setleri gibi pek çok farklı ürünün ile bulunduğu bu kategori içinden çocuğunuz için en elverişli olan modeli tercih edebilirsiniz. Birbirinden farklı renk ve tasarımlara sahip bu ürünler, çocuklar için oldukça ilgi çekici hale geliyor.


Amav, Bilsa Oyuncak, Bondigo, Bright Stars, Can-Em, Eser Oyun, Gerok, Pilsan, Pratik, Sedef ve Tekzen gibi bu konuda güvenilir markalar tarafından sunulan birçok ürün çeşidi arasından fiyat veya yaş grubu açısından size en uygun olanı seçebilirsiniz.


Farklı işlevleri, özellikleri ve renkleri ile birbirinden öğretici olan bu ürünler sayesinde öğrenmek daha eğlenceli hale geliyor. Hem bireysel hem de grup halinde oynanabilen ürünler sayesinde çocukların sosyalleşmesi daha kolay hale geliyor. Çocuk teleskop modelleri, mini müzik aletleri gibi birçok ürünün bulunduğu bu kategori ile çocuklar yetenek ve istekleri doğrultusunda diledikleri oyuncağı tercih ediyor.


Tekzen güvencesi ve kalitesi ile sunulan oyuncaklar sayesinde çocukların zeka gelişimini daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Dilerseniz kendi çocuğunuz için dilerseniz de ortak kullanım amacıyla bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Ürünlerin üzerine tıklayarak daha detaylı bilgilere ve ürün özelliklerine ulaşabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT