Toplam 24 üründen, 1-24 arası gösteriliyor.

Akülü Arabalar


Çocuğunuzu Mutlu Edecek Akülü Arabalar Tekzen’de!

Hem erkek hem de kız çocuklarının meraklı olduğu akülü araba çeşitleri, uzaktan kumandalı olan modelleri ile çocukların severek oynadığı oyuncaklar arasında yerini alıyor. Çocukların oyuncak olarak kullandığı akülü arabalar, kendi boyutlarına göre olan modelleri ile oldukça eğlenceli birer alternatif haline geliyor. Tekzen akülü araba modelleri, gerçek arabaların çocuklar için tasarlanmış halleri olmakla birlikte aynı şekilde emniyet kemeri, korna ve açılır kapanır aynalar bulunduruyor. Böylece çocuklar, küçük yaştan itibaren arabaların temel sistemlerine alışmış oluyor. Çocuklar bu oyuncaklar ile kendi arabalarına sahip olma hissini yaşayarak özgüven sahibi bireyler olma yolunda ilerliyorlar. Evlerin içinde veya dışında fark etmeksizin oynanabilecek Tekzen kalitesindeki uzaktan kumandalı oyuncaklar da aileler tarafından çocukları için tercih ediliyor.

Çocuklarınızın Fiziksel Gelişimine Akülü Arabalar ile Katkı Sağlayın

Yaz aylarında sahilde veya parkta rahatlıkla kullanılabilen ve hem aileler hem de çocuklar için keyifli zaman geçirmeye yardımcı olan Pilsan akülü araba modelleri, uzaktan kontrol sağlanabilen kumandaları ile güvenli ürünler olarak karşınıza çıkıyor. Kumanda sayesinde, kontrol her zaman ebeveynlerde oluyor ve çocuklar olası tehlikelere karşı korunabiliyor. Aynı zamanda çocukların kısıtlama olmadan özgür ve kendilerine güven duyarak arabalarını kullanmalarına şans tanınmış oluyor. Pilsan ranger kumandalı akülü araba ve Pilsan attack çift kişilik akülü araba modelleri, keyifli zaman geçirmenin yanı sıra çocukların fiziksel gelişimine de önemli katkılarda bulunuyorlar. Gaz pedalı ya da direksiyon kullanımı ile hem el-kol hem de bacak ve ayak kasları aktif olarak çalışıyor. Kas gelişimi ve el-göz koordinasyonu gelişimi için de büyük önem arz eden arabalar, Tekzen güvencesi ile satışa sunuluyor.

Gün Boyu Kullanılabilen Akülü Arabalar

Akülü arabalar, şarj edilebilme özellikleri ile her daim kullanıma hazır hale getirilebiliyor. 8 veya 12 saat aralığında enerji yüklemesi yapılan 0-1 yaş oyuncakları arasında bulunan arabalar, gün boyu rahat bir şekilde çalışabiliyor. Çocukların dur kalk şeklinde kullandıkları bu model arabalar, yeterli enerji ile tüm gün aktif kalabiliyor. Gerek parklarda gerek sahillerde gerekse evlerin içinde kullanılabiliyor. Tüm bu ürünler arasından Tekzen ürün sayfasında yer alan en ucuz akülü araba modellerine göz atarak çocuğunuz zevkine göre bir seçim yapabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Akülü Araba Çeşitleri

Minyatür boyda olan arabalar, normal anne bebek oyuncak çeşitlerine oranla daha geniş hacimlere sahip oluyor. Gerçek bir araba ile pek çok ortak noktası olan özellikleri taşıyan kamyon ve dozer oyuncakları da dâhil tüm akülü arabalar, bütçeye uygun seçenekler ile sunuluyor. Yüksek kaliteli malzemelerden gerçeğe yakın olacak şekilde tasarlanan ve üretilen arabalar, kolay montaj edilebilmeleriyle çocukların verimli deneyimler yaşamasını sağlıyor. Dayanıklı ve sağlıklı malzemelerden üretilen akülü araba fiyatları hakkında daha detaylı ve net bilgi edinmek isterseniz siz de Tekzen’i inceleyebilirsiniz.

Çocuğunuzun İlgisini Çekecek Akülü Arabalar

Oyuncak üretimi yapan birçok markanın ürününün yer aldığı skaladan, çocuklar için hem güvenilir hem de eğlenceli zaman geçirecekleri yönde tercih yapmak gerekiyor. Tercih edilirliği yüksek ve popüler olan 1-3 yaş oyuncakları içerisinde bulunan akülü arabalar, her ailenin bütçesine uygun seçenekler ile kullanıcı karşısına çıkıyor. Sizler de çocuğunuz ile beraber güzel havalarda dışarda veya evde kullanılan bu yeni nesil arabalar ile keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri ile çocuklarınızın zevkine göre satın alabileceğiniz oyuncaklar, tematik modelleriyle de çocukların farklı alanlara ilgisini artırabiliyor. Bu bilgiler dâhilinde akülü araba nereden alınır sorusuna en güvenilir cevap Tekzen oluyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT