Toplam 126 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Akrobat ve Teleskopik Merdivenler


Ev, iş yeri, ofis ve farklı çalışma alanlarında rahatlıkla kullanılabilen akrobat ve teleskopik merdivenler, sizlere esnek çözümler sunuyor. Fonksiyonel hırdavat & ev aletleri ürünleri arasında yer alan akrobat merdiven çeşitleri, yapısı gereği kolay ve pratik bir biçimde kurulup kaldırılabiliyor. Ufak boyutları, hafif gövde yapısı ve hızlı kurulum olanakları ile öne çıkan ürünler; cam silme, boyama, tadilat ve temizlik gibi işlerde sıklıkla tercih ediliyor. Hızlıca katlanabilen teleskopik merdiven modelleri, aracınızın bagajında da rahatlıkla taşınabiliyor.


Alüminyum, poliüretan, PVC gibi hafif ve dayanıklı materyallerden imal edilen ürünler, günlük kullanımın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Dayanıklılığı ve hafifliği bir arada sunan malzemeler, kullanım imkânlarını artırıyor. Kademeli bir şekilde açılıp kapanabilen ürünler istenilen yüksekliğe göre kolaylıkla ayarlanabiliyor. Ana sütun kanalları, iç içe geçerek kısalıp uzayabildiği için dar ve ufak alanlarda dahi çalışabilmek sıradan bir iş haline geliyor. Özel kilit mekanizmaları ile donatılan ürünler, güvenli ve rahat bir zemin üzerinde çalışabilmenize de olanak tanıyor.


Tek kanatlı ya da çift kanatlı modelleri bulunan akrobat merdiven çeşitleri, farklı açılarda ayarlanabiliyor. Tek kanada sahip olan geleneksel modeller, çatı, teras ve ağaç gibi yüksekte bulunan nesnelere ve yerlere ulaşabilmenizi kolaylaştırıyor. Çift kanat sistemi ile geliştirilen ürünler, ekstra bir desteğe ihtiyaç duymadan yüksekte çalışabilmenizi sağlıyor. Birleşim alanlarına konumlandırılan düz yüzeyler; boya, fırça ve matkap gibi aletleri yanınızda taşıyabilmenize imkân tanıyor. Platform tipi bir içeriğe sahip olan yeni nesil modeller ise yüksek yerlerde rahatça ve güvenle hareket edebilmenizi mümkün hale getiriyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT