Toplam 21 üründen, 1-21 arası gösteriliyor.

Akrobat ve Teleskopik Merdivenler


En Güvenli Teleskopik ve Akrobat Merdiven Modelleri Tekzen’de!

Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan katlanır merdiven ürünleri, akrobat ve teleskopik modelleri ile yaşam alanlarında kurtarıcınız olur. Teleskopik merdivenler kullanım sonrasında kapatılarak az yer kaplar. Ayrıca teleskopik yapıları sayesinde istenilen yüksekliğe kolaylıkla ayarlanabilir. Kolay kullanımının yanı sıra "TELESTEPS 60233 Black Line Teleskopik Merdiven 3,3 m" gibi modeller sağlamlıklarıyla da öne çıkar. Akrobat merdivenler ise sabit yapısı ile dikkat çeker. 4 basamaklı, 10 basamaklı, 16 basamaklı, platform ve daha birçok model seçeneği ile ihtiyacınıza uygun bir kullanım sunan bu ürünler, en güvenli tasarımları ile Tekzen’de sizlerle buluşur. Tüm bunların yanı sıra "baret çeşitleri" gibi yapı ve güvenlik ekipmanları da beğeninize sunulur.

Teleskopik ve Akrobat Merdiven Modelleri Kullanım Alanları

Katlanabilir merdiven olarak da bilinen teleskopik ve akrobat merdiven modelleri, hayatın birçok alanında kullanıma sahiptir. Büyük depolama yerleri, bahçe işleri, inşaat alanları ve endüstriyel alanlar bu kullanım alanlarının başında gelir. Kullanışlı tasarımları ile ihtiyacınız olan her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünler, çatı katı olan evlerin olmazsa olmazı olur. Özellikle "Steweld AF0305B 5 Basamaklı Çok Amaçlı ve Hafif Alüminyum Merdiven" gibi sabit tipli akrobat merdivenler, "çatı merdivenleri" olarak tercih edilir. Tamir, bahçe, boya, temizlik ve ev işlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünler ile birçok işi kolaylaştırabilirsiniz. İç ve dış mekanlarda farklı amaçlar ile kullanılabilen bu ürünler ile hayatınıza kolaylık getirebilirsiniz.

Teleskopik ve Akrobat Merdiven Modelleri Özellikleri

Farklı taşıma kapasitesi, yükseklik, malzeme kalınlığı ve fonksiyonlarına göre değişkenlik gösteren teleskopik ve akrobat merdivenler kullanışlı özellikleri ile göz doldurur. İstediğiniz yüksekliğe kolaylıkla ayarlayabileceğiniz teleskopik merdiven 5 metre seçeneği ile sıklıkla tercih edilir. Akrobat merdiven 4x4 modeli ise 16 basamaklı ve dörde katlanabilen yapısıyla farklı alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Sürgülü, çift taraflı, akrobat, "ev merdivenleri" ve daha birçok özelliğe sahip olan bu ürünler içerisinden aradığınız modeli Tekzen kalitesiyle bulabilirsiniz.

Teleskopik ve Akrobat Merdiven Modellerinin Kullanım Avantajları

Teknik özellikleri ile hayatınızı kolaylaştıran akrobat ve teleskopik merdiven 8 metre, 16 metre gibi farklı uzunluk seçenekleri ile her kullanıcının ihtiyacına hitap etmeyi başarır. Bu ürünler, isterseniz sabitlenebilir isterseniz de çift çıkışlı olarak kullanılabilir. "boyalar ve inşaat malzemeleri" ile de rahatlıkla faydalanılabilen modeller, pek çok alanda son derece işlevlidir. Kullanım alanınızın şartlarına uygun olarak ayarlayabileceğiniz bu ürünler, alüminyum materyalden üretilmeleri sayesinde oldukça hafiftir. Hafif olmaları ile kolay taşınılabilirliği beraberinde getiren bu ürünler, katlanabilir yapıları ile yer kaplamazlar. Bu ürünlerin bir diğer avantajı ise kaymaz kauçuk malzemelerden üretilmeleri sayesinde güvenli bir kullanım sunmalarıdır. "iş eldivenleri" kullanılırken dahi kayma sorunu yaşamayan bu merdivenler sıklıkla tercih edilir.

Teleskopik ve Akrobat Merdiven Modelleri Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hayatınızda birçok kolaylığı beraberinde getiren katlanır merdiven modelleri kullanırken dikkat edilmesi gerekenleri göz önünde bulundurmalısınız. Bu sayede, bu ürünleri güvenli ve sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu ürünleri kullanırken mutlaka yüzünüz merdivene dönük bir şekilde çalışmalısınız. Merdivene tam yüzünüz dönük olmadan çıkmanız durumunda iş kazalarını beraberinde getirebilirsiniz. Ayrıca bu merdivenleri kullanırken ayakkabılarınız kuru olduğundan emin olmanız gerekir. "iş güvenliği kıyafetleri" de kullanmaya dikkat ederek bu ürünlerden güvenli bir şekilde faydalanabilirsiniz. Çeşitli işler için "gaz ve toz maskeleri" ve benzeri malzemeler de kullanabilirsiniz.

Aradığınız Teleskopik ve Akrobat Merdiven Modelleri Uygun Fiyatlarla Tekzen’de!

Her iş için mükemmel uyum sağlayan teleskopik ve akrobat merdivenler, benzersiz dizaynları ile konforlu bir kullanım sunar. Kompakt yapısından istediğiniz boya kadar açabileceğiniz bu ürünler, farklı modelleriyle istek ve ihtiyaçlarınıza uygun olanı bulmanızı sağlar. Teleskopik merdiven fiyatları marka, uzunluk ve malzeme kalınlığına göre değişkenlik gösterir. Akrobat merdiven fiyatları ise bu özelliklerin yanı sıra sahip olduğu ek fonksiyonlara göre değişkenlik gösteren fiyat aralıklarını gözler önüne serer. "hırdavat ürünleri" arasında aradığınız modeli bulmak için hemen şimdi ilk adımı atabilir, yüksek kaliteli ürünlere Tekzen ile uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT