Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Transformacion Tork Diz Eklem Ribaund Desteği 700 Ml Matara Seti 713602


Transformacion Tork Diz Eklem Ribaund Desteği + Transformacion 700 Ml Prime Matara hediyesiyle gönderilir.


Ürün Özellikleri:
Ürün Ölçüsü: 30,5x10x1 cm
Kullanıma hazırdır.
Kaymaz kumaşlar: daha sıkı ve hassas. Uygulanabilir kapsam: tırmanma, tırmanma, spor zindeliği, iş idaresi, vb.
Güçlü Ribaund Yay Kuvveti - Dizleriniz üzerindeki baskıyı etkili bir şekilde azaltarak uyluklarınızı ve baldırlarınızı desteklemek için çalışır.
Akut ve kronik diz ağrısını artrit, zorlanma, Burkulma ve yorgunluktan etkili bir şekilde giderir, ameliyat sonrası iyileşme veya spor yaralanmalarını önlemek için idealdir.
Diz kapağının uygun konumunda kalmasını sağlar ve gerilimi bağlar boyunca dağıtır, diz kapağını doğru harekete yönlendirerek yeniden yaralanma riskini azaltır.

- Kullanım önlemleri:
Güçlendirici ile, elastik etkiyi başlatmak için diz katlamanın belirli bir açısı (yaklaşık 45 derece) olacaktır. İlke, elastikiyet 0 derecede başladığında diz ekleminin çok esnek olmamasıdır.
Bir diz koruyucusu üç yay ile donatılmıştır. Diz yaklaşık 45 derece büküldüğünde, geri tepme asistanı tırmanmaya, ağır nesneler taşımaya ve ciddi hasar görmüş dizlere yardımcı olmaya başlar. Yürüme, tırmanma, koşma ve bisiklete binme için üç yay kullanılması önerilmektedir. 1-2 yayın ayarlanması önerilir.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Bu Kategoride En Çok Satılan Ürünler

Transformacion Tork Diz Eklem Ribaund Desteği 700 Ml Matara Seti 713602

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT