Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

​Salt Away Tuz Temizleyici


• Su esaslı, zararsız, zehirsiz ve biyolojik olarak çözünebilir

• Yüksek performanslı korozyon önleyiciler içerir

• Tüm canlılar ve çevre için güvenlidir. “Yeşil” ürün

• Cilayı sökmez, benek ve iz bırakmaz

• 120 ml (4 oz)'lik bir uygulamayla bir motor tuzdan arıtılabilir ve 10 - 12 m uzunluğunda (35 - 40') tekne ve çekicisi yıkanabilir veya 32 m2 alan temizlenebilir.Dıştan ve içten takma motorlar, motor giriş ve çıkış bağlantıları ve su jetlerinde soğutma sistemlerindeki tuzu arıtmada son derece etkilidir. Özel tuz arıtma konsantresi motorda tuz birikmesini ve böylece motorun aşırı ısınmasını önler, paslanmaya karşı uzun süreli koruma sağlar. Karıştırma aletini de içeren 950 ml (1/2 galon) tuz temizleyici, bu işlemi ilk kez yapacaklar için idealdir. Motoru ve dış aksamları yıkamak için kullanılır. Karıştırma kabı otomatik olarak ürünün doğru oranda seyreltilmesini sağlar. Karıştırma aletinin arka ucu bir bahçe hortumuna, öndeki ucu ise püskürtme manşonları ve bahçe hortumunun memesine bağlanır.Not: Kombo set olan ürün görseldeki gibi satılmaktadır, 3,8 lt (1 Galon) olan ürün ise teklidir ve yalnızca tuz temizleyici içermektedir.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Salt Away Tuz Temizleyici 3,8 lt (1 Galon) Tuz Temizleyici
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT