Ürün Kodu: 167464

Rigips Rigifuga Seramik Derz Dolgu Harcı 3 Kg

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Ürünümüz stoğa girdiğinde haberdar olmak için önce üye girişi yapmanız gerekmektedir

Ürün Özellikleri

Ürün Özellikleri

KULLANIM ALANLARI

İç mekânlarda alçı levhaların birleşme yerlerinde, delikleri boşlukları doldurmakta ve bozuklukları düzeltmede kullanılan dolgu alçısıdır.


Hazırlık ve Uygulama:

Yüzeylere Derz Dolgu uygulanmadan önce;

Su ve nemden korunmalı

Donma riski olmamalı

Yeterli kurulukta olmalı

Yeterli rijitlikte ve sabit olmalı

Uygulama yüzeyi toz, yağ ve kirden arındırılarak temiz olmalı

Uygulamanın yapıldığı ortam ve yüzey sıcaklığı en az +5 °C olmalı

Aşırı kurumuş yüzeylerde uygulama öncesi nemlendirme yapılmalıdır.

Karıştırma işleminde kullanılacak kap, tekne ve ekipman temiz olmalıdır. Önceki karışımdan kalan artıklar uygulama süresinin kısalmasına ve alçının mukavemitinin azalmasına neden olabilir.

Alçının topaklanmaması için karıştırma esnasında ve karıştırma işleminden sonra harca su veya alçı ilave edilmemelidir./li>

Derz dolgu işleminden önce mekandaki şap vb. ıslak döşeme imalatları tamamlanmış olmalıdır. Ortamdaki nem kurumayı geciktirdiği ve derz aralıkları artırdığı dikkate alınmalıdır.

Derz dolgu uygulanmadan önce buat deliği açma ve benzeri tesisat işlemleri tamamlanmış olmalıdır.

Alçı levhalar kontrol edilmeli sağlam montaj yapıldığı kontrol edilmeli vida başlarının tamamen gömülü olduğundan emin olunmalıdır.

Brüt yüzeylere iyi bir yapışma sağlanması için öncesinde pürüzlendirilmeli (Rigiprim kullanılması önerilir, çimento bazlı aderans arttırıcıları kullanmayınız).

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Rigips Rigifuga Seramik Derz Dolgu Harcı 3 Kg

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT