Toplam 8 üründen, 1-8 arası gösteriliyor.

Derz Dolguları


Derz Dolgu Gri 5kg
Derz Dolgu Gri 5kg
Temin Edilemiyor

En Sağlam Derz Dolguları ve Malzemeleri Tekzen’de!

İnşaat ve boya malzemeleri içerisinde, dekorasyonların tamamlanmasında önemli bir rol oynayan derz dolgusu ve malzemeleri yer alır. Derz dolgu; mutfak, banyo ve tuvalet gibi alanlarda kullanılan seramik, mermer, fayans yapılarının aralarındaki boşluğu doldurmaya yarayan bir malzeme olarak karşınıza çıkar. Estetik bir görünüm sağlamasının yanı sıra dayanıklılığın artmasına da yardımcı olan bu ürünler, en çok kullanılan yapı kimyasalları arasında yer alır. En sağlam derz dolgu malzemeleri için Tekzen.

Yaşam Alanlarınızı Güzelleştiren Derz Dolgu

Fayans, duvar karosu, mermer ve seramik gibi yapılar yüzeye yapıştırıldıktan sonra iki birim adasındaki boşluğun doldurulmasını sağlayan malzemeye ders dolgu adı verilir. Kullandığınız yapının rengine göre seçim yapabileceğiniz farklı renk seçenekleri sayesinde yaşam alanlarınızı güzelleştirir. Fayans, mermer, seramik aralarının daha estetik görünmesini sağlar. Beyaz derz dolgu kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen seçeneklerden biridir. Genellikle açık renk tonları ile karşınıza çıkan bu ürünler farklı renk seçeneklerine de sahiptir. Modern dekorasyonlarda kullanılan gri derz dolgusu çeşidi de bunlardan biridir.

İhtiyacınıza Uygun Boyutlarda Paketlenen Derz Dolguları

Hazır derz dolgu ihtiyacınıza uygun boyutlarda paketlenerek beğenilerinize sunulur. Yapınız için uygun olan dolgu rengini seçtikten sonra ihtiyaç duyduğunuz paket boyutunu belirlemeniz gerekir. Gram ve kilogram boyutları ile karşınıza çıkan bu ürünler içerisinde bir kilogram altındaki paketler küçük alanlar için ideal bir seçim olur. Gramlık paketler ise tüp şeklinde kullanıcıyla buluşur. Fayans yapıştırıcılar ile yapıları yapıştırdıktan sonra dolguyu fayans aralarına sıkarak uygulayabilirsiniz. Kullanım öncesinde alanın temiz ve kuru olduğuna dikkat etmeniz önemli bir ayrıntıdır.

Derz Dolgu Nasıl Hazırlanır ve Kullanılır?

Fayans, seramik derz dolgu ve diğer çeşitler farklı form ve boyutlarda kullanıcı karşısına çıkar. Küçük alanlar için tercih edilen hazır dolgular herhangi bir hazırlama sürecine ihtiyaç duyulmadan direkt olarak bölgeye uygulanabilir. Büyük alanlar için ise derz harcı ile dolgu yapılması tavsiye edilir. Alçı ve kireçler hazırlanırken uygulanan işlemlerle benzerlik gösteren harc ile derz dolgu yapımında ilk dikkat edilmesi gereken nokta kullanılacak alanın ihtiyacına uygun kilogramlık paketlerden almaktır. Ardından tamir harçları için kullanılan düşük devirli mikserler yardımı ile harcı iki tur olmak üzere yaklaşık beş dakika çırpmak yeterli olur. Harc hazır olduktan sonra temiz ve kuru olan bölgeye uygulamaya başlanabilir.

Pratik Kullanımıyla Hayatınızı Kolaylaştıran Derz Dolgu Modelleri

Her ihtiyaca ve isteğe uygun derz dolgu modellerine uygun fiyatlarla ulaşmak isteyebilirsiniz. Pratik kullanımıyla hayatınızı kolaylaştıran bu modeller içerisinde Chef Derz Dolgusu Hazır 330 GR Beyaz seçeneği ile beğenilerinizi kazanır. Küf ve mantar oluşumuna karşı dirençli, düşük su emiciliğine ve kolay temizlenebilir özelliğe sahip olan bu seçenek eski derz dolgularının yenilenmesi için de idealdir. Chef Kartuş Derz Dolgu Beyaz 450 Gram ise kartuş dolguya ihtiyacı olanlara yardımcı olur. Akrilik bazlı ve esnek özellikli bu seçenek de kolay kullanımıyla dikkat çeker.

Aradığınız Derz Dolguları ve Malzemeleri İçin Doğru Adres Tekzen!

Karo, fayans, seramik ve diğer yapıların döşemelerinde arada kalan boşlukların doldurulmasını sağlayan seramik ve fayans derz dolgu ile hijyenik ve estetik bir deneyim yaşayabilirsiniz. Yaşam alanlarınızda bütüncül bir görünüm yakalamanızı sağlayan derz dolguları ile birlikte kullanacağınız seramik yapıştırma harcı, dolgu harcı, derz tamir seti, derz temizleme seti ve daha birçok malzeme için doğru adres Tekzen. Hemen şimdi geniş ürün yelpazesini yakından inceleyebilir, ihtiyacınız olan derz malzemelerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT