Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

​Premiero Masaj Koltuğu


HATTRICK PREMIERO; 3D akıllı masaj elleri, çok boyutlu ve bütün alanlara eşit düzeyde yayılmış masaj sağlayan, profesyonel masaj yeteneklerini masaj koltuğunda birleştiren bir cihazdır. Akıllı masaj elleri ve kolları, profesyonel bir masörün yapabileceği etkinlikte masaj gerçekleştirmektedir. Gerçeğini aratmayan, elle yapılabilecek bütün uzman masaj tekniklerini başarıyla uygulayan masaj aletimiz, şu farklı masaj yöntemlerini kullanarak her türlü isteğe cevap verecek şekilde tasarlanmıştır: yoğurma, vurma, baskı, ovma, çarpma, çırpma, tutma, kavrama, taşıma, bükme ve kazıma.

Maksimum gerdirme uzunluğu 12 cm?dir. Bu uzunluktaki mekanik eller, sıradan bir masaj aletinin ulaşamayacağı noktalara kolaylıkla erişerek, özellikle boyun bölgesi, göğüs kafesi ve bel omurgaları üzerinde çok etkili masaj yapar. Bu yöntem aynı zamanda, yorgunluktan kurtulmanıza, kaybolan gücünüzü yeniden kazanmanıza ve cildinizin tazelenmesine, eski canlılığınıza kavuşmanıza da yardımcı olur. Bu masaj, size bir masörün yapabileceğinden fazlasını sunmaktadır.

3 Farklı renk seçeneği (Kırmızı, Siyah, Krem)

Bel Germe

Yaratıcılık ve özgün çizgiler içeren bu modelin temel fonksiyonu, "kiro" konseptine dayanmaktadır.Omurga gövdesi arasındaki aralıkları genişletir ve böylelikle kemik kayması ve sinirler üzerinde kıkırdak zedelenmesini önler.Bu sayede,bel fıtığı ve kas-adale sertliği sorunları da çözülmüş olur.

Kalça ve Basenden Kavrayıcı Titreşimle Masaj

Mekanik olarak sağlanan titreşim,masaja etkinlik ve süreklilik kazandırır ve aynı zamanda oturma bölgelerindeki akupunktur noktaları üzerinde de baskı uygular.Düzenli ve eşit şiddet ile hızda uygulanan titreşim,alt kanallarda ve oturma bölgelerinde tarama yapar.Ağrı,sızı,yorgunluk gibi vücudu rahatsız eden olumsuzlukları ortadan kaldırmak amacıyla yaşam enerjinizi yükseltir.Kan dolaşımınızı düzenler.

Uzatmalı Baldır & Diz Isıtma Masajı

Baldır yaslama uzunluğu,kullanıcının boyuna göre ayarlanabilir.Tüm vücudun forma sokulmasını sağlamak amacıyla maksimum uzunluk 3 cm'ye kadar çekilerek uzatılabilir.Diz için karbon elyaflı ısıtma özelliği ile uyum sağlayan bu baldır masaj yöntemi,bacak içindeki kan dolaşımını hızlandırmak için iki bölgede bulunan akupunktur noktalarını uyarır ve böylelikle bağlantılı diz mafsal ve eklemlerinde görülen rahatsızlıkların oluşmasını daha belirti aşamasında engeller veya mevcutsa bunları rahatlatır.

Karbon Elyaflı Enfrarujlu Isı Fonksiyonu

40-50 C ısı aralığındaki arka plan ısıtmalı fonksiyon,üşütmeden kaynaklanan rahatsızlıklarınızın ve sırt ağrılarınızın giderilmesinde size yardımcı olacaktır.Enfrarujlu dalga uzunluğu insan vücudunun dalga uzunluğu ile örtüşmektedir;böylece ortaya çıkan enerji insan hücreleri tarafından emilmekte,bu da hücre yapılanması ve yenilenmesini harekete geçirmektedir.Bu sayede metabolizmanın sağlıklı işlemesine destek olmaktadır.

Bağlantılı Kol Yastığı

Koltuk yaslanma arkalığının açı derecesine göre,kol yastığı otomatik olarak sürgü yerine kayar ve yerleşir. Koltuk ayarlama konumunda ise, kullanıcı el ve beline doğal bir duruş içinde hareket ederek masaj uygulayabilir.

Omuz ve Kol Masajı

Kollarınızın yukarı bölümleri için dört adet hava yastığı ve akıllı işletici birimler yerleştirilmiştir.Bunlar,iki önemli akupunktur noktasına rahatlıkla masaj uygularken,aynı zamanda da üst gövdenizin gerilmesine yol açmaktadırlar.

Thai Sole Gua Sha Masajı

Gerçek bir masör elinin vücuda değmesi gibi bir duygu veren,gelişmiş tabanlı bir merdanenin kullanılması ile Gua Sha masajı,profesyonel bir masörün dokunuşunun yaratacağı etkili sonuçları verir.İlk aşamada yumuşak ve hassas bir biçimde başlayan masaj,daha sonra kademeli olarak güçlendirilir.Bu uygulama,daha önce hiç yaşanmamış rahatlık duygusu ve çok farklı bir keyif verir.

Sırt ve Bel Bükümü

Sırt ve arkanızda düzenli biçimde dolum yapan ve boşalan hava yastıkları belinizin sağa ve solan salınmasına neden olur.Bu hareket ise,kas ve adale sertliğini etkin bir biçimde ortadan kaldırmak üzere omurgayı gerekli konuma ayarlar.

Bacakta Hava Yastığı ile Masaj

Değişik şekillerdeki hava yastıkları;baldırlarınızı,ayak bileklerinizi ve ayağınızı aynı anda toparlayarak size üçlü bir rahatlık sağlar.Bunun yanı sıra,baskı,durdurma ve hava basıncı boşaltma yöntemleri de belirli akupunktur noktalarını harekete geçirir,böylece olağanüstü rahatlık duymanıza ve beden-ruh ahengini dengelemenize katkıda bulunur.

Ayarlanabilir Başlık Yastığı Tasarımı

İnsan kafasına uygun tasarlanmış yastık,değişik boy ve kafa yapısına sahip insanlara uyması amacıyla 10 cm'lik bir genişlikte rahatlıkla ayarlanabilir.Bu da size,çok özel bir baş masajı olanağı sağlar.

Manyetik Terapi Fonksiyonu

Doğru bir biçimde yerleştirilen 8 adet 300 CC'lik sürekli mıknatıslarla yapılan manyetik tedavi,baldırlarınızda yer alan bağlantılı akupunktur noktalarını uyararak insanlarda oldukça düşük düzeyde bulunan manyetiti güçlendirir.

Kol ve Hava Yastıklı Masaj

Kolun özellikli akupunktur noktalarında başta olmak üzere,insan kolunun tüm kıvrım ve kavisleri üzerinde masaj yapma amacıyla,26 hava yastığı ile tasarlanmıştır.Üç boyutlu denge çekiş sürgüsü,şişirilmiş hava yastıklarından kaynaklanmaktadır ve bu da kolunuzun üst bölümünden avuç içlerinize kadar yayılan bir rahatlık duymanıza yol açacak,kendinizi çok kısa sürede zinde hissetmenize yardımcı olacaktır.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Bu Kategoride En Çok Satılan Ürünler

Premiero Masaj Koltuğu

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT