Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Megapulse VEES 6V/48Volt 1500 Amper Akü Ömrünü Uzatma ve Sülfat/Oksit Çözücü, Önleyici Akü Bakım Cihazı


Aracınızın performansına geri döndürür.

Megapulse teknolojisi bozulmuş akülerin neden olabileceği elektrik arızalarını en aza indirir, akü plakalarının tıkanmasını, sülfatlaşmasını/oksitlenmesini engeller, akünün ve aracın elektrik sisteminin verimli ve güvenli şekilde çalışması için patentli çift algoritma sinyal sistemini kullanır.

Akü arızalarının ortak bir nedeni olan Akü plakalarında meydana gelen sülfatlaşmayı önleyerek Akülerin daha fazla çalışması için patentli çift algoritma sinyal sistemini kullanır.

Akünüzde oluşmuş sülfatlaşma, oksitlenme, plakaların tıkanması vb. sorunları ortadan kaldırır ve yeni akülerde de bu sorunların oluşmasına engel olarak akünüzün ömrünü 3 kat artırarak tasarruf etmenizi sağlar ve çevre kirliğini önlemede bizlere yardımcı olur.

Akünüzde zaman içerisinde, akünüzdeki asit kurşun plakaların üzerinde derinlemesine sülfatlaşma/oksitlenme oluşmasına neden olur ve akünüzün voltaj değerlerinin ciddi oranda düşmesine sebep olacaktır. Megapulse VEES aküden aldığı 10 mili amper gibi çok düşük bir enerjiyi tekrar ve sürekli olarak akünüzde, patentli çift algoritma sinyal sistemi ile enerji sağlayarak akünüzü sürekli canlı tutar, sülfatlaşmış/oksitlenmiş plakaları onarır ilk günkü performansına geri döndürür ve bakım yapar, yeni akülerde ise bu sülfatlaşma/oksitlenme sorunlarının oluşmasına engel olur.    

Megapulse VEES, Akü plakalarını tıkayan ölü hücrelere enerji vermek için patentli çift darbe teknolojisini kullanarak akünün ölü hücrelerini canlandırır ve akünün yeniden tam voltajda çalışmasını sağlar.

Ağır Hizmet tipi IP65 koruma sınıfı ile UV ışınlarına, suya, toza, darbeye karşı dayanıklı sağlam yapı sayesinde tam güvenli kullanım sağlar.

VEES ve HD648, her ikisi de Patentli Çift Darbeli Algoritma kullanır, saniyedeki ilk 5300 akım darbesi, aküden çıkarılır ve daha sonra ince ayarlanmış Puls Dalgası oluşturulur ve aküye saniyede 5300'lük aynı oranda geri gönderilir ve akünün sürekli canlı kalması sağlanır.

Araç akünüzün ve Elektrik sisteminin güvenli ve verimli kalmasını sağlar.

Havacılıkta Güvenlik ve Güvenilirlik kritik öneme sahiptir. Elektrik Sistemleri ve aküler, uçakların kalkış yapıp tekrar güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamak için maksimum verimde çalışmalıdır. VEES ve HD648 havacılık ekipmanlarına monte edilebilirler.

Kara ve deniz taşıtlarında akülerden yüksek enerji sağlanmaya çalışılmakta ve bu da akülerin daha hızlı bozulmasına neden olmaktadır. VEES ve HD648 kara ve deniz taşıtlarında tüm uygulamalar için elektrik sisteminiz için güvenilir ve verimli bir güce sahip olmanızı sağlar, akülerin servis ömrü boyunca "yeni gibi" performans sağlar.

Denizde arızalanan aküler yaşamı tehdit edebilir, Özel yat/tekne veya ticari bir gemide akü arızası çok ciddi maliyetler oluşturabilir. Aynı şekilde herhangi bir aracın akü arızası nedenliyle yolda kalması çok ciddi zaman ve para kaybı yaşamanıza neden olabilir. VEES veya HD648'in kurulumu, geminizin akülerinin ve elektrik sisteminin güvenilir ve verimli kalmasını sağlar.

Piller, bir devreye bağlı olmasalar bile kendiliğinden boşalabilirler. Aküler araçlarda, gemilerde ve ekipmanlarda uzun süre boşta kaldığında, akü plakalarında bozulma olur. Uzun süre kullanılmayan akülere VEES birlikte Şarj Cihazı takmak, akülerinizi yeni konumunda tutacaktır, bu şekilde akülerinizi 3 yıldan uzun bir süre hiç kullanılmadan depolayarak yeni gibi muhafaza edebilirsiniz.  Depoda veya boşta 8 hafta veya daha fazla boşta kalan araçlar, gemiler veya ekipmanların aküleri bu çözümü gerektirir.

Scania, 140 tır içeren 5 yıllık bir test gerçekleştirdi, 70 aracın aküsüne Megapulse VEES cihazı kuruldu ve aküsüne VEES bağlanmayan diğer 70 araçla karşılaştırıldı. Aküsüne VEES cihazı bağlanan araçlarda elektrikle ilgili arızalarda%56'dan %0,3'e kadar bir azalma sağlamıştır.

Volvo, batarya kullanım ömrünü 2 yıldan 6 yıla çıkardı ve 7 yıllık bir saha test sürecinde Elektrik Arızalarını azalttı; bunun sonucunda Volvo, kendi markası olan Volvo Akü Yenileme (VBR) markası altında 100.000 kamyon aküsüne Megapulse cihazı kurdu.

ABD Deniz Piyadeleri değişik yaştaki akülerle yapılan bir dizi uygulamada akü kapasitesinde önemli bir artışın sağlandığı 12 aylık kapsamlı bir deneme gerçekleştirildi. Sonuç olarak, ABD Deniz Kuvvetleri, daha fazla takip edilmesi gereken çeşitli uygulamaları için akülerine Megapulse Teknolojisi kurdu.

Megapulse tüm dünyada kanıtlanmış ve 23 yıldan fazla bir süredir, dünya çapındaki müşterilerin ve markaların Elektrik Sistemi Arızalarında sürekli azalma, gelişmiş güvenilirlik ve verimlilik sağlamıştır.

VEES ve HD648 mikrobilgisayar teknolojisi aküyü otomatik olarak analiz eder 6V’dan 48V’a kadar çalışan akülerde 3 aktivasyon modu sayesinde Kara ve Deniz uygulamalarında tüm elektrikli araçlar, taşıtlar, gemiler için uygundur.

Akünün bozulması, Bakım ve Onarımların maliyetlerinin artmasına ve Elektriksel Sistem Arızalarına neden olabilir, Megapulse VEES akünüzü korur ve tüm bu sorunları ortadan kaldırır.

Megapulse VEES tüm akü uygulamalarını kapsayacak şekilde modlar arasında kolayca geçiş yapmak için bir düğme ile 3 mod çalıştırma özelliğine sahiptir,

MOD1 TAM ZAMANLI (Constant): Tüm uygulamalar için geliştirilmiş moddur. Sürekli çalışma imkânı sağlar,

MOD2 YARI ZAMANLI (Window): Araç Hareket halindeyken sürüş sırasında HD648 sistemi kapatır, motor durduğunda ise yeniden otomatik olarak çalışır,

MOD3 ELEKTRİKLİ ARAÇLAR (High): Elektrikli Bisiklet, Forklift vb. Elektrikli araçlar için uygun olan moddur.

Megapulse VEES Aynı zamanda 12V/24Volt 10 amper ve üzeri akülerin durumunu kontrol eder, kırmızı veya yeşil LED ışık göstergesi sayesinde akünüzün durumunu tespit edebilme imkânı sağlar.

Son derece küçük ve sağlam yapısı ile akü çevresine kolayca monte edilebilir.

Düşük voltajlı aküler nedeniyle düşük voltajda çalışan Araçlar, Gemiler ve Ekipmanlar, yakıtı verimli bir şekilde yakamaz, daha yüksek yakıt tüketimi ve daha yüksek Sera Emisyonları ile sonuçlanır. VEES ve HD648 emisyonların azaltılmasına yardımcı olur.

Elektronik sinyal teknolojisi, dünyadaki saygın bilimsel kuruluşlar tarafından Sülfatlanmaya karşı etkili bir araç olduğu konusunda bağımsız olarak test edilmiş ve onaylanmıştır. Sinyal Teknolojisi, 1974'ten beri Askeri alanlarda kullanılmıştır.

Megapulse uluslararası kalite ve emisyon standartlarına uygundur. 

Megapulse VEES ve HD648 ABD ve Avrupa’da test edilmiş ve onaylanmıştır.

Megapulse VEES ve HD648 patentli teknolojimiz Volvo, Scania, MAN, Mercedes, Unitech Energy, Nobina, Solaris, ThermoKing, Bavaria, CSIRO, Unitech ve diğer birçok uluslararası marka tarafından test edilmiş onaylanmış ve kullanılmaktadır. Ayrıca araç kiralama firmaları, kamyon filoları, itfaiye departmanları, polis ve ambulans departmanları gibi birçok uluslararası kuruluşlar tarafından kullanılmaktadır.

Megapulse VEES sistemi bir akü şarj cihazı değildir.

Megapulse VEES tüm akü tipleri için uygundur, sadece Li-ion ve Nikel Kadmiyum akülerle kullanıma uygun değildir. 

VEES ve HD648, üretim süreci boyunca birçok kez test edilir, zorlu çevre koşullarında güvenle kullanmak için ISO-9001 sertifikalı tesislerde Üstün teknoloji ile Avusturalya da üretilmiştir.

Yarım Halka bağlantı terminali ile kolay bağlantı imkânı,

Satın alma tarihinden itibaren 10 yıl Megapulse garantisi altındadır.

Ürün ölçüleri: 9cm * 5cm * 1,5cm

Kablo Uzunluğu: Açıkken toplam uzunluğu 85cm, 

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Megapulse VEES 6V/48Volt 1500 Amper Akü Ömrünü Uzatma ve Sülfat/Oksit Çözücü, Önleyici Akü Bakım Cihazı/ Desülfatör

 
916,90 TL (KDV Dahil)
101,88 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT