Ürün Kodu: 2827642

Marc Chagall - After Tablo Kare 50 X 50 Cm

En geç 30 Kasım Pazartesi günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
70,00 TL  (KDV Dahil)
7,78 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Marc Chagall - After Tablo


Marc Chagall Beyaz Rusya doğumlu resim sanatçısıdır. Musevi bir aileden gelmiştir. Doğduğu ve yaşadığı ev şu an müze haline getirilmiştir. Ye Huda PEN isimli mahalli bir ressamla tanışarak 1906 da ilk resme başladı. Bir yıl sonra St. Petersburg’da sanat okuluna gitti, dönemin birçok ressamında dersler alarak kendini geliştirdi. Museviler için çok zor günler başlamıştı. Büyük zorluklar yaşadı. Hapsedildi. Bir süre Paris’te yaşadı. 1917 Ekim Devrim’inde başrol aldı. Fakat umduğu gibi olmadı, rejim onu bunaltmaya devam etti. Paris’e geri döndü Fransa vatandaşı oldu.2. Dünya savaşında Nazi işgali yüzünden Marsilya’ya kaçtı. Oradan da Amerika Birleşik Devletlerine gitti. 1949 da Fransa’ya geri döndü. 1985’ de öldü.

Musevilik sanatına da yansıda, Beyaz Rusya’da yaşadığı çocukluğu ve onun etkileri net olarak resimlerinde görüldü. Dini öğeler içeren birçok resim yaptı. Resimlerini sınıflandırmak çok zordur. Bir çok tablosunda aynı anda Paris Okulu, avangart, kübizm ve fovizm izleri görülür. Çocukluğu çok mutlu geçtiği için mutluluk tablolarında en canlı en güzel renkleri kullanmıştır. Karısıyla birçok resimde kendine yer vermiştir. Daima mutluluk peşinde koşmuştur. Yaşadığı tüm zorluklara rağmen umudu daima vardır. Resimlerinde bazı semboller kullanmıştır. Örneğin; İnek hayatın kusursuzluğunu, horoz çoğalmayı, verimliliği –ki sevgili ile çizilmiştir hep, doğal olarak özgürlüğü AT’la tanımlamıştır. Göğüs genelde çıplak olarak çizilmiştir.

Eyfel resimlerinde çokça yer tutar. Eyfel resimleriyle ilgili ‘’güzelliği resmetmek aptalların, çirkinliği resmet iyi ressamın işidir’’ der. Argon’dan etkilenip şiirler yazmıştır. Anı kitabı yayınlanmıştır.

Kullanılan Malzeme 4 cmx3 cm İtalyan Kesim Çam Ağacı Şase. Kullanılan ahşap şaseler fırınlanmıştır, uzun yıllar yamulma, dönme ve hiç bir problem görülmez.% 100 320 Gram Pamuklu Kumaş Kullanılarak Üretilmektedir.Duvar saatlerinde kullanılan mekanizmalar sessizdir.Ürünlerimizde uyguladığımız özel karışım ile solma ve yıpranma olmamaktadır. Ürünlerimiz kesinlikle piyasada satılan MDF tabanlı ve kağıt üzerine dijital baskı ile satılan ucuz ve kalitesiz ürünlerden değildir.

Ambalaj:

Güçlendirilmiş karton kutu ve naylon

Ambalaj:

ile tablonun size hiç bir zarar görmeden ulaştırılması sağlanır.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Marc Chagall - After Tablo Kare 50 X 50 Cm

 
70,00 TL (KDV Dahil)
7,78 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT