Değerli İş Ortağımız,

Türkiye’yi ‘Kendin Yap’ kültürü ile tanıştıran ilk mağazamızın 1995 yılında İstanbul’da açılmasıyla birlikte başlayan yolculuğumuz bugün ülkenin en doğusundan en batısına uzanan 130 mağaza, 3.000’in üzerinde çalışan ve 40 milyonun üzerinde müşteri deneyimi ile devam ediyor.

Türkiye’nin %100 yerli ve en yaygın mağazalar zinciri olarak üretim ve hizmetlerimizle öncü ve lider konumuzu devam ettirirken hedefimiz; tüketicilerimizin hayat kalitesine katkı sağlayacak yenilikçi üretim, ürün ve uygulamaları hayata geçirmek… 
Güncel stratejilerle geliştirdiğimiz doğru hamlelerle her geçen gün yaygınlığımızı pekiştirdiğimiz ve dünya hızında değiştiğimiz bu günlerde teknoloji alanındaki yatırımlarımıza da ağırlık vermiş bulunmaktayız. 

Tekzen olarak yurt genelindeki tüm mağazalarımızda yerli ve yabancı binlerce ürünü uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleriyle aynı çatı altında müşterilerimize sunmaktayız. 

Bu yapının mimarlarından olan siz değerli iş ortaklarımıza sunduğumuz B2B sistemimize “ http://b2b.tekzen.com.tr ” adresinden erişebilirsiniz.

Sizlerle birlikte başarı ile sürdürdüğümüz çalışmalarımızın artarak devam etmesini temenni eder,

Saygılar sunarız.


Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT