Ürün Kodu: 2987818

Interbuild Mutfak Tezgahı Akasya Masif Ağaç 2200x635x26 mm Hardwax ile kaplı 1 Adet Kahverengi

En geç 27 Eylül Pazartesi günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
1.455,00 TL  (KDV Dahil)
161,67 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

INTERBUILD MUTFAK TEZGAHI AKASYA MASİF AĞAÇ Hardwax ile kaplı - 1 Adet

Interbuild Tezgahlar, Ormancılık İdare Konseyi (FSC) sertifikasına sahiptir, bu da ahşabın sürdürülebilir, yenilenebilir plantasyonlarından hasat edildiği anlamına gelir. Akasya Masif Tezgah'ın yiyecek hazırlama alanları için gıda güvenliği olan (0%) VOC ahşağ yağları ile kaplanması gerektiğine dikkat etmek önemlidir. İlk ay için bakım yağı haftalık olarak uygulanmalıdır, böylece yüzeyde kalan su sadece kabarcıklar oluşturur. Bu bir kez elde edildiğinde, ahşap yüzeyi ömür boyu kullanım için korumak için gereken bakım yağını yeniden uygulamak yeterlidir.

Ürün Ölçüleri;
Genişlik: 220 cm
Derinlik: 63,5 cm
Yükseklik: 2,6 cm

Akasya, standart ahşap işleme aletleriyle kolayca kesilebilir, delinebilir ve yönlendirilebilir, böylece bunları herhangi bir tezgah veya ada üstü konfigürasyonuna uydurmak mümkündür. Lütfen her tezgahın benzersiz olduğunu ve kendisine benzersiz bir el yapımı karakter veren açık ve koyu renkli ahşap damarlardan oluştuğunu unutmayın. Ayrıca ürün etiketi, optimum yüzey kaplamasıyla tezgahın üst yüzeyine yerleştirilir. Arka taraf, kullanılacak optimize edilmiş taraf değildir. Zengin renklere sahip tezgahlarımız, her türlü mutfak tasarımını / dekorunu geliştirmek ve tamamlamak için tasarlanmıştır. Oldukça işlevsel olan bu tezgahlar, granit veya taş tezgahların bakımına göre daha kolay alternatiflerdir ve yiyecek hazırlama ve kesme yüzeyi olarak kullanılabilir.

Bu Çarpıcı Akasya Masif Ağaçtan Tezgahlar, her mutfakta mücevher olarak taçlandırılacaktır. Kendi benzersiz çevre dostu INTERBUILD (%0) VOC Hardwax yağı ile yağlanmıştır ,böylelikle uzun ömürlü pürüzsüz bir yüzey sağlar.Ahşap yağımız gıda Maddeleri ile temas için test edilmiş ve onaylanmıştır. 250 ml'lik kutularda mevcuttur. Bu tezgahın 635 mm derinlikteki ölçüsü; piyasadaki tüm mutfak dolap markalarına (XXXX Mutfak dolapları da dahil olmak üzere) uygundur.

Bu masif tezgah, her türlü marangozluk kullanımı, yatak, raf, masa, uç panel vb. yapmak için uygundur. Ahşap, her türlü mutfak tasarımını / dekorunu zenginleştiren ve tamamlayan bir özellik olarak, ağacın dış kabuk altı ve gövdesinde ara sıra meydana gelen küçük budaklar ve çeşitli renklendirmelerle çekici bir rustik görünüm vermek amacıyla seçilmiştir.

Dünyamızda, çoğu orijinal olarak Avustralya ve Güney Asya'dan gelen yaklaşık 2000 farklı Akasya türü vardır. Teak ağacına benzer doğal yağlar ve reçineler ile hepsinin en iyi ahşap ve su itici özelliklerine sahip olan Akasya Mangium türünü kullanıyoruz. FSC sertifikalı bölgelerden hasat edildi ve daha sonra sistemlerimiz uyarınca dünya standartlarında tezgahlar ve paneller olarak işlendi.

Akasya tezgahları 15 yıldan daha uzun bir süre önce İskandinav pazarına sunduk ve kısa süre sonra da Avrupa, Avustralya, Yeni Zelanda ve 3 yıl önce Kanada ve ABD pazarına sunduk.Bugün bu tür masif Akasya Ağaç tezgahlarda Dünya lideri konumundayız. Milyonlarca tezgahımız ve panelimiz bugün Dünya çapındaki evlere kurulmaktadır. Sattığımız her üst düzey ürünün kusursuz olmasını sıkı kalite kontrol sistemlerimiz ile sağlıyoruz.

Akasya Tezgah ve panellerimizi farklı renklerdeki yağlama şeklimiz, son kullanıcı için piyasada benzersiz olan uygun maliyetli, geniş bir seçenek sunar. Tezgah yüzeyleri ile ilgili olarak kurulum ve bakım hakkındaki talimatlara uyulmasındaki önem; sektördeki birçok profesyonel tarafından da piyasada bu konudaki en önemli talimatlar olarak kabul edilmekte ve göz önüne alınmaktadır.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Interbuild Mutfak Tezgahı Akasya Masif Ağaç 2200x635x26 mm Hardwax ile kaplı 1 Adet Kahverengi

 
1.455,00 TL (KDV Dahil)
161,67 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT