}
Ürün Kodu: 2885738

Eclectia İsobond Süper Yapıştırıcı 20 gr Şeffaf

En geç 3 Ağustos Salı günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
14,00 TL  (KDV Dahil)
1,56 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

İsobond Süper Yapıştırıcı 20 gr Şeffaf


Ürün Özellikleri ve Tanıtımı

İsobond 1502 süper yapıştırıcı; düşük viskoziteli, çok hızlı kürleşen bir siyano akrilat yapıştırıcıdır. Süper Hızlı Japon Yapıştırıcı özellikle çok hızlı kürleşme istenen uygulamalarda mükemmel sonuç verir. Çabuk kurur, Birkaç saniye içerisinde yüksek yapışma gücüne erişir. Oda sıcaklığında mükemmel yapışma ve saydamlık sağlayan bir yapıştırıcıdır.


Uygulama Alanları

Genel yapıştırma uygulamalarında; Cam, porselen seramik, kauçuk, mermer, metal ve birçok plastik, deri, mukavva, kauçuk, mantar vb gibi yüzeyleri hızlı yapıştırmak amaçlı kullanılır.


Uygulama Talimatı

Yüzeyler düzgün ve tam temas sağlayacak şekilde ayarlanmalıdır. Uygulama yapılacak yüzeyler, toz, kir ve yağdan arındırılmalı, yüzey kuru halde olmalıdır. Yeteri miktarda yapıştırıcı bir yüzeye uygulandıktan sonra yüzeyler sıkıca bastırılır. Don ve aşırı sıcak havalarda uygulama yapmaktan kaçınılmalıdır.


Sarfiyat/Tüketim

Hazırdır su veya başka maddeler ile inceltilmez. Daha fazla veya daha az sarf edilmesi verimsizliğe, ürün performansında yan etkilere yol açabilir. Uygulama yapılan yüzey, uygulama esnasında ve sonrasında yağmur, su, mekanik darbeler vb. tüm dış etkenlerden 2 saat korunmalıdır.


Kuruma Süresi

Dokunma kuruma süresi 10 dakikadır. Bu değerler  20° C 1 mm kalınlık için verilmiştir. Uygulama sırasında ortam sıcaklığı +5 °C ve +30 °C arasında olmalıdır.  Tam kuruma ortam  koşullarına göre değişebilir.


Raf Ömrü/Depolama Şartları

Doğrudan güneş ışığı almayan, kuru serin ortamlarda, ağzı kapalı orijinal ambalajlarında açılmamış olarak +5 °C , +25 °C arasında saklandığı ve depolandığı takdirde, üretim tarihinden itibaren 12 ay kullanıma uygundur. Kullanılmadığında ambalajın ağzını kapalı tutunuz. Donmaktan koruyunuz.


Sağlık Emniyet

Tüm kimyasal ürünlerde olduğu gibi kullanma ve depolama sırasında gıda ürünleri, deri, göz ve ağızla temas ettirilmemelidir. Güçlü ısı ve ışık kaynaklarından uzakta saklanmalıdır Uygulama esnasında, iş ve işçi sağlığı kurallarına uygun iş elbisesi, koruyucu eldiven, gözlük ve maske kullanılmalıdır. Kaza ile yutulduğunda doktora başvurunuz. Çocukların erişemeyeceği yerlerde depolanmalıdır. Tipik asetik kokusu


Renk: Şeffaf

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Eclectia İsobond Süper Yapıştırıcı 20 gr Şeffaf

 
14,00 TL (KDV Dahil)
1,56 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT