Toplam 46 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Tamir Yapıştırıcıları


Yapıştırıcı çeşitleri

Tadilat ve tamirat işlerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz yapıştırıcılar, kullanılacak olan malzemeye göre farklı özellikler taşır. En iyi yapıştırıcı modellerinin ve markalarının yer aldığı Tekzen'de inşaat boya kategorisi üzerinden dilediğiniz yapıştırıcıyı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Japon Yapıştırıcısı Nasıl Çıkar?

Ev ya da iş yerlerinizde bulunması gereken yapıştırıcılar arasında metal yapıştırıcı modelleri güçlü etkisi ile metal malzemeleri yapıştırmanızı sağlar. Yapıştırıcı türleri arasında mobilya tamiri ya da montaj işleri için kullanılan japon yapıştırıcısı gibi ürünleri uyguladıktan sonra temizleme işleminin pratik yolları bulunmaktadır.

Japon yapıştırıcısından etkilenmiş olan bölgeye aseton uygulayarak temizleme işlemi hızlı ve kolay bir biçimde gerçekleştirilir. Yapıştırıcıları uygularken en iyi sonucu elde edebilmek için uygulama yapılacak olan bölgenin özelliklerini de göz önünde bulundurmanız gerekir.

Yapıştırıcılar Elden Nasıl Çıkar?

Yapıştırma işlemini gerçekleştirirken kullandığınız güçlü yapıştırıcı modelleri elinize bulaşabilir. Bu durumda uygulanabilecek en etkili yöntem olan asetonun dışınında tuzlu su, limon, sirke ya da ılık su ve sabunla ellerinizi yıkayarak yapıştırıcıyı elinizden çıkarabilirsiniz. Yapıştırıcıyı uyguladığınız esnada elinize temas etmemesi için bir eldiven kullanabilirsiniz.

Cam, porselen, metal ve plastik gibi ürünleri yapıştırırken tercihiniz suya dayanıklı olan yapıştırıcı modelleri olmalıdır. Uzun ömürlü olmasının yanı sıra ekstra güçlü yapıştırma özelliğine sahip olan bu ürünleri kolay ve pratik bir biçimde uygulayabilirsiniz.

Yapıştırıcı Markaları Nelerdir?

Ahşap ve metal yapıştırıcı gibi çok sayıda değişik ürünü bulabileceğiniz yapıştırıcı markaları arasında Pattex, Henkel, Best, Bally, Chef, Akfix ve Tekzen gibi alanında isim yapmış, güvenilir markaların ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Yapıştırıcı türleri arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli konu hangi malzemeyi yapıştıracağınızı belirleyip o malzemeye uygun olan ürünü almanızdır. Daha sonra yapıştırıcıyı uygulayacağınız alanı göz önünde bulundurarak gerekirse ısı, nem ve sıcaklığa dayanıklı olan ürünleri tercih etmeniz oldukça önemlidir.

Tamir Yapıştırıcıları Neleri Yapıştırır?

Kullanım alanına ve uygulanacak olan materyale göre değişen yapıştırıcılar arasında ahşap yapıştırıcı çeşitlerini sunta, plastik ve kauçuk gibi alanların tamiratlarını gerçekleştirirken kullanabilirsiniz. Cam ve porselen gibi kırılan dekoratif eşyalarınızı tamir ederken ise japon yapıştırıcısı kullanabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT