Toplam 50 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Tamir Yapıştırıcıları


Çeşitli tadilatlarda, yapı işlerinde, dekorasyon ve çeşitli hobi işlerinde kullanılan inşaat ve boya malzemeleri arasında yapıştırıcı türlerine de ulaşabilirsiniz. Yapıştırıcıları Pattex, Henkel, Homecar, Tekzen, Mastercare, Autokit gibi markalardan temin edebilirsiniz. Farklı özelliklere sahip ürünler hakkında gerekli bilgileri detaylıca öğrenebilir, yapıştırıcı fiyatlarına göre karşılaştırma yapabilirsiniz.

 

Her evde bulunması gereken güçlü yapıştırıcılar ahşap, kauçuk, sunta, plastik gibi çeşitli malzemeleri kolayca yapıştırır. Güçlü yapıştırma özelliği ile küçük tadilatlarda kullanılan yapıştırıcı çeşitlerinde püskürtmeli kutusu ile satılan ürünler size kolay bir kullanım sunar. Küçük yapı işlerinde kullanılan ürünler arasında ise çok amaçlı tutkal, PVC yapıştırıcı çeşitleri bulunuyor.

 

Montaj işlerinde esnek ve şeffaf yapıştırma sağlayan ürünler, özellikle mobilya tamirinde kullanılabilir. Gemi ve maket yapımı gibi çeşitli hobi işlerinde kullanmak için süper güçlü Japon yapıştırıcı türleri iyi bir tercih olacaktır. Cam ve porselen gibi malzemeleri de başarı ile yapıştıran Japon yapıştırıcı kırılan dekoratif objeleri başarı ile yapıştırır. Metal yüzeyleri yapıştırmak için ise güçlü metal yapıştırıcı ürünleri tercih edebilirsiniz.

 

. Farklı malzemelerden üretilen yüzeyleri birbirine tutturmak için üretilen ürünler arasında suya, aside karşı dayanıklı ekopsi yapıştırma çeşitleri suyla sürekli temas halinde olan yüzeylerde güvenle kullanılabilir.

 

Yapı işlerinde kullanılan kartonpiyer yapıştırıcı ve tutkal çeşitlerinin de bulunduğu kategoride yapıştırıcı çözücü ve temizleyicileri de temin edebilirsiniz. Cam, plastik ve ahşap yüzeylerde kalan atıkları temizleyen ürünleri Tesa markasında bulabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi edineceğiniz kategoride ihtiyacınız olanı Tekzen güvencesi ile kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT