Ürün Kodu: 2885740

Eclectia İsobond Hazır Derz Dolgusu 330 gr Beyaz

En geç 3 Mart Çarşamba günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
22,00 TL  (KDV Dahil)
2,44 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

İsobond Hazır Derz Dolgusu 330 gr Beyaz


Ürün Özellikleri ve Tanıtımı

İsobond kullanıma hazır derz dolgusu; Modifiye akrilik copolimer bağlayıcı esaslı, küf ve mantar oluşumuna dirençli, esnek, çatlama ve çökme yapmayan, suya dayanıklı, iç ve dış mekan kullanıma uygun beyaz renkli kullanıma hazır derz dolgu malzemesidir. Hızlı kurur, çabuk ve kolay uygulanır. Eski derz dolgularının yenilenmesi için idealdir. Tüp ucu derz dolgusunun kusursuz ve pratik bir şekilde fayans derz aralarına yerleşmesini sağlar. Bu sayede kullanılan derz dolgu malzemesinin sarfiyatı önemli ölçüde azalır. Kuruduktan sonra derz aralarında su geçirmez tabaka bir tabaka oluşturur.


Uygulama Alanları

Özellikle tüm ebatlardaki seramik ve fayansların, cam mozaiklerin derz aralarının doldurulmasında ;  sıva, tuğla duvar, hafif yapı panosu, alçı, kartonpiyer, izole levhalar vb..gibi derz aralarını, küçük delik ve yarıkları doldurmak için kullanılır. Yüksek esnekliği sayesinde iç ve dış mekanlarda uygulanır.                                       


Uygulama Talimat

İsobond kullanıma hazır derz dolgusu  kullanımı oldukça basit ve pratik bir üründür. Uygulama yapılacak olan bölgenin kuru, temiz ve yağdan arınmış olmasına dikkat edilmeli uygulama öncesi derz araları tutunmayı önleyecek kalıntılardan temizlenmelidir. Derz arası derinliği en fazla 10 mm olmalıdır, daha fazla derinlikte yapılan uygulamalarda derz çökme yapabilir, bu da yüzeyin kurumasından sonra ikinci bir derz uygulaması gerektirebilir. Uygulama işlemi bitince, zeminin kuruması için ortam ısısına bağlı olarak yaklaşık 1-2 saat bekleyiniz. İhtiyaç duyulursa uygulamadan 2 saat sonra işlem tekrarlanabilir. Taşan kısmı nemli bir sünger ile ortam sıcaklığına bağlı olarak ilk 30-60 dakika içerisinde temizleyiniz. Artan malzemenin tekrar kullanılabilmesi için, kapağı kapalı tutunuz..


Sarfiyat/Tüketim

Hazırdır su veya başka maddeler ile inceltilmez. Daha fazla veya daha az sarf edilmesi verimsizliğe, ürün performansında yan etkilere yol açabilir. Uygulama yapılan yüzey, uygulama esnasında ve sonrasında mekanik darbeler vb. tüm dış etkenlerden 24 saat korunmalıdır.


Kuruma Süresi

Çalışma süresi 5 – 15 dakika olup üzerinde yürüyebilme süresi 4 saattir. Uygulamanın tamamen kuruyup suyla teması için 24-36 saat bekleyiniz. Uygulama sırasında ortam sıcaklığı +5 C ile + 35 °C arasında olmalıdır.


Raf Ömrü/Depolama Şartları

Doğrudan güneş ışığı almayan, kuru serin ortamlarda, ağzı kapalı orijinal ambalajlarında açılmamış olarak +5 , +35 °C arasında saklandığı ve depolandığı takdirde, üretim tarihinden itibaren 24 ay kullanıma uygundur. Kullanılmadığında ambalajın ağzını kapalı tutunuz.


Sağlık Emniyet

Tüm kimyasal ürünlerde olduğu gibi kullanma ve depolama sırasında gıda ürünleri, deri, göz ve ağızla temas ettirilmemelidir. Kaza ile yutulduğunda doktora başvurunuz. Çocukların erişemeyeceği yerlerde depolanmalıdır.


Ambalaj Şekli: 330gr Plastik tüp.

Renk: Beyaz

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Eclectia İsobond Hazır Derz Dolgusu 330 gr Beyaz

 
22,00 TL (KDV Dahil)
2,44 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT