Cleanvac E 3501 ELEKTRİKLİ SERT ZEMİN TEMİZLEME OTOMATI

Ürün Kodu: 2153122

Cleanvac E 3501 ELEKTRİKLİ SERT ZEMİN TEMİZLEME OTOMATI

En geç 25 Nisan Çarşamba günü kargoda.
4.299,90 TL
3.999,90 TL (KDV Dahil)
444,43 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri


MONTAJ - KULLANIMA HAZIRLAMA
- Montaj ve kullanıma hazırlamadan önce mutlaka makinenin fişinin prize takılı olmadığından emin olunuz fişiniz pirize takılı iken bakım onarım ve tamir gibi işlemleri gercekleştirmeyiniz
- Koliyi açarak makinenizle birlikte gelen tüm parça ve aksesuarları dışarı çıkarınız. Kullanma kılavuzunda belirtilen parça ve aksesuarların eksik yada hasarlı olup olmadıklarını kontrol ediniz.
- Satın almış olduğunuz ürünün faturasının ve kullanma kılavuzundaki garanti sözleşmesinin eksiksiz doldurulduğundan emin olunuz.


CİHAZIN ŞARJ EDİLME ŞEKLİ(Akülü modeller için gecerlidir )
- Belli bir süre kullanımdan sonra şarjı biten cihazı müsait bir yere (220 V şebeke cereyanı olan bir prize yakın bir yere) getiriniz. Makinenin iki adet düğmesini de kapatınız.
- Şarj aletini fişini makinenin arkasında sağ orta kısmında bulunan sokete şarj aletinin soketine bastırarak yerine takınız.
- Burada her iki soketin + (artı) ve - (eksi) uçları paralel olmalıdır. Daha sonra şarj aletini 220 V prize takınız. Cihazdaki sigortayı ve düğmeyi 1 konumuna (açık) getiriniz. Makinenizde bulunan akü seviye cihazında şarj olduğunu görebilirsiniz. Şarj seviye cihazı 100 e geldiğinde şarj dolmuştur. Şarj cihazını fişini prizden çıkarın, ve makinedeki diğer soketi de çıkararak makineyi kullanılır hale getirebilirsiniz.
Akü tamamen dolmadan şarj işlemini kesinlikle yarıda kesmeyiniz


KULLANIM Makine ile birlikte vermiş olduğumuz fırçayı (çap 38 cm), elinize alınız. Diğer bir kişi iki eliyle tutma kolundan aşağı doğru bastırarak makinenin önünü kaldırtınız. Elinizdeki fırçayı, motorun önündeki yatağa yanaştırınız. Fırçadaki tırnakları karşıdaki boşluklara paralel olacak şekilde yanaştırıp fırçayı "sola" doğru çevirerek fırçanın takılmasını sağlayınız. Sonra otomatın önünü yere indiriniz. Mavi renkteki temiz su tankının kapağını açarak yeteri kadar su ve deterjan ilave ediniz. Deterjan olarak köpürme özelliği olmayan deterjan ve şampuanları mutlaka tercih ediniz. Makinenizin şarjını çalışmaya başlamadan önce doldurunuz. Sol ayağınızla makinenin arkasında sol alttaki pedala bastırarak sağa doğru itiniz. Pedal yukarı doğru kalkacaktır. Bu şekilde fırçanın aşağı doğru inmesini (yere temas etmesini) sağlayınız. Yerin kirlilik ve zemin cinsine göre makinenin arkasında sol üstte bulunan su vanasını açınız. Makinenin üstte bulunan (panoda) fırça motoru düğmesine basarak fırçayı çalıştırınız, ve makineyi yıkayacağınız yere götürünüz. Bu şekilde yıkama yapınız. Hem yıkama hem de vakumlama yapmak istediğinizde yıkama işlemi yapılırken makinenin arkasında üstte ortada bulunan aparat kaldırma kolunu yerinden sağa doğru çekerek aparatın aşağı inmesini sağlayınız ve vakum motoru düğmesine basınız. Bu şekilde yıkama yaparken aynı anda vakumlama da yapılmış olur.
Temizlik işiniz bitiğinde su vanasını kapatınız, yerde kalan suyu emdiriniz. Daha sonra vakum motoru düğmesini kapatınız (kırmızı düğme). Fırça aşağı pozisyonda iken (yerde iken) fırça motoru düğmesini (yeşil düğmeyi) kapatınız. Sol ayağınızla fırça kaldırma pedalına aşağıya doğru basarak fırçanın yukarı pozisyonda (havada) kalmasını sağlayınız. Daha sonra makineyi, hasar ve zarar görmeyecek bir yere park ediniz.


Teknik özellikler:

220 Volt 500 watt fırça motoru
220 Volt 1200 watt vakum motoru
23 lt temiz su tankı
40 lt kirli su tankı 
Fırça 

Not: Profesyonel ürünlerimiz özel sipariş olarak üretilmektedir.Kullanılacak yer ile ilgili müşteri hizmetlerimizden detay teknik bilgi alabilirsiniz  

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Cleanvac E 3501 ELEKTRİKLİ SERT ZEMİN TEMİZLEME OTOMATI

4.299,90 TL
3.999,90 TL (KDV Dahil)
444,43 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT