Ürün Kodu: 2153122

Cleanvac E 3501 Elektrikli Sert Zemin Temizleme Otomatı

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Ürünümüz stoğa girdiğinde haberdar olmak için önce üye girişi yapmanız gerekmektedir

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Cleanvac E 3501 Elektrikli Sert Zemin Temizleme Otomatı


Ürün Özellikleri


Montaj - Kullanıma Hazırlama

- Montaj ve kullanıma hazırlamadan önce mutlaka makinenin fişinin prize takılı olmadığından emin olunuz fişiniz pirize takılı iken bakım onarım ve tamir gibi işlemleri gercekleştirmeyiniz

- Koliyi açarak makinenizle birlikte gelen tüm parça ve aksesuarları dışarı çıkarınız. Kullanma kılavuzunda belirtilen parça ve aksesuarların eksik yada hasarlı olup olmadıklarını kontrol ediniz.

- Satın almış olduğunuz ürünün faturasının ve kullanma kılavuzundaki garanti sözleşmesinin eksiksiz doldurulduğundan emin olunuz.


Cihazın Şarj Edilme Şekli (Akülü modeller için gecerlidir)

- Belli bir süre kullanımdan sonra şarjı biten cihazı müsait bir yere (220 V şebeke cereyanı olan bir prize yakın bir yere) getiriniz. Makinenin iki adet düğmesini de kapatınız.

- Şarj aletini fişini makinenin arkasında sağ orta kısmında bulunan sokete şarj aletinin soketine bastırarak yerine takınız.

- Burada her iki soketin + (artı) ve - (eksi) uçları paralel olmalıdır. Daha sonra şarj aletini 220 V prize takınız. Cihazdaki sigortayı ve düğmeyi 1 konumuna (açık) getiriniz. Makinenizde bulunan akü seviye cihazında şarj olduğunu görebilirsiniz. Şarj seviye cihazı 100 e geldiğinde şarj dolmuştur. Şarj cihazını fişini prizden çıkarın, ve makinedeki diğer soketi de çıkararak makineyi kullanılır hale getirebilirsiniz.

Akü tamamen dolmadan şarj işlemini kesinlikle yarıda kesmeyiniz


Kullanım:

Makine ile birlikte vermiş olduğumuz fırçayı (çap 38 cm), elinize alınız. Diğer bir kişi iki eliyle tutma kolundan aşağı doğru bastırarak makinenin önünü kaldırtınız. Elinizdeki fırçayı, motorun önündeki yatağa yanaştırınız. Fırçadaki tırnakları karşıdaki boşluklara paralel olacak şekilde yanaştırıp fırçayı "sola" doğru çevirerek fırçanın takılmasını sağlayınız. Sonra otomatın önünü yere indiriniz. Mavi renkteki temiz su tankının kapağını açarak yeteri kadar su ve deterjan ilave ediniz. Deterjan olarak köpürme özelliği olmayan deterjan ve şampuanları mutlaka tercih ediniz. Makinenizin şarjını çalışmaya başlamadan önce doldurunuz. Sol ayağınızla makinenin arkasında sol alttaki pedala bastırarak sağa doğru itiniz. Pedal yukarı doğru kalkacaktır. Bu şekilde fırçanın aşağı doğru inmesini (yere temas etmesini) sağlayınız. Yerin kirlilik ve zemin cinsine göre makinenin arkasında sol üstte bulunan su vanasını açınız. Makinenin üstte bulunan (panoda) fırça motoru düğmesine basarak fırçayı çalıştırınız, ve makineyi yıkayacağınız yere götürünüz. Bu şekilde yıkama yapınız. Hem yıkama hem de vakumlama yapmak istediğinizde yıkama işlemi yapılırken makinenin arkasında üstte ortada bulunan aparat kaldırma kolunu yerinden sağa doğru çekerek aparatın aşağı inmesini sağlayınız ve vakum motoru düğmesine basınız. Bu şekilde yıkama yaparken aynı anda vakumlama da yapılmış olur.

Temizlik işiniz bitiğinde su vanasını kapatınız, yerde kalan suyu emdiriniz. Daha sonra vakum motoru düğmesini kapatınız (kırmızı düğme). Fırça aşağı pozisyonda iken (yerde iken) fırça motoru düğmesini (yeşil düğmeyi) kapatınız. Sol ayağınızla fırça kaldırma pedalına aşağıya doğru basarak fırçanın yukarı pozisyonda (havada) kalmasını sağlayınız. Daha sonra makineyi, hasar ve zarar görmeyecek bir yere park ediniz.


Teknik Özellikler:

220 Volt 500 watt fırça motoru

220 Volt 1200 watt vakum motoru

23 lt temiz su tankı

40 lt kirli su tankı 

Fırça 


Not: Profesyonel ürünlerimiz özel sipariş olarak üretilmektedir.Kullanılacak yer ile ilgili müşteri hizmetlerimizden detay teknik bilgi alabilirsiniz  

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Cleanvac E 3501 Elektrikli Sert Zemin Temizleme Otomatı

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT